הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יש מחיר לזיכרון החתונה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 06 אוגוסט 2017 07:49

חתונה היא דבר גדול. מדובר במאורע שלא חוזר על עצמו באותו סדר הגודל יותר מפעם אחת בחיים, בצורה כמעט מוגמרת, ולכן רמת ההשקעה היא מאוד גדולה הן מבחינה כספית והן מבחינת כמות הזמן וסוגי הבחירות אשר מבצעים עבור כל סוג של ספק כל פעם מחדש.

אחד מן הספקים היותר חשובים עבור אירוע מושלם הוא העניין של איתור צלם לאירועים שלא רק מגיע עם המחיר המושלם, אלא גם יכול לתת את ההצעה הכי משתלמת מבחינת זוג שעומד בפני הוצאה של מאה אלף שקלים בממוצע לאירוע חתונה. עבור צלמים לחתונה מחירים יכולים להיות בקלות מעל לאזור עשרת אלפי השקלים, ומה שחשוב להבין הוא המפרט אשר תורם למחיר לעלות ולרדת.

 

ממה מורכב המחיר

·         איכות הציוד - כמו בכל תחום אשר מושתת על טכנולוגיה, גם התחום של הצילום הולך ומשתנה ככל שהטכנולוגיה מספקת אפשרויות יותר מתקדמות של צילום אשר נראות בסופו של עניין בתוצאות הסופיות גם כן. לכן, ככל שהצלם יגיע עם ציוד מובחר מהשורה הראשונה, כך עבור צלמים לחתונה ניתן לצפות כי המחיר יעלה גם כן. תמיד חשוב לבדוק את ההבדלים הטכניים הללו אצל כל ספק.

·         כישרון הצלם - יש אנשים שעבורם הצילום הוא משהו שגדול מהם. יש להם את היכולת המובהקת הזו למצוא את הרגעים ולדעת כיצד ללכוד אותם בעדשה של המצלמה עם הבנה מושלמת בציוד ובאיך שאפשר ליצור ממנו עבודות אומנות בכל תמונה. על זה שווה לשלם יותר, מאשר לקבל צלם שעושה יותר עבודה טכנית ופחות עבודה של נשמה.

·         מפרט עשיר/בסיסי - יש חבילות שכוללת מפרט עשיר יותר עם יותר סרטונים, יותר כוח אדם ויותר תמונות מוגדלות. בדקו האם יותר שווה השקעה כספית גדולה יותר בצורה חד משמעית.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com