הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
יש שני אנשים בזוג PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 28 מרץ 2018 05:19

תמיד ישנה התשוקה הזו להתחבר אל אדם נוסף שהוא מרגיש כמו בית, כי הרבה אומרים כי הנשמה מתחלקת לשתיים כאשר היא יורדת אל פני האדמה, ומאותו הרגע היא רק מחפשת את החצי הנוסף שלה לנצח. הרבה חושבים שהם פגשו את החצי הזה שלהם, אבל מגלים כי החיים האלה על פני האדמה הם מסלול של מכשולים שמעמיד את הקשר הזה בתלאות רבות.

בין כל אלה ישנה התחזקות של האחד ואל כל מה שהוא רוצה זוגיות לא ממש יכולה לנצח. מכאן, יצירה של הסכמי ממון בין בני זוג היא כבר לא עניין של הבנה כי הכל עומד להסתיים, אלא חידוד של האחד שנמצא בתוך מערכת זוגית. דבר שאנשים רבים שוכחים באופן די מפליא ועליו חשוב מאוד להתעכב.

 

לא תמיד משתלבים לנצח

רק אנשים צבועים יאמרו כי מערכת היחסים היא מהלכים של ורוד ורגשות אהבה רציפים. מערכת יחסים זוגית היא דבר שכל הזמן משתנה בתוך עצמו, שגדל וצומח בצורה הכי טבעית שאפשר, כאשר תהליך הצמיחה הזה יכול להיות בעייתי בזמן שבו האחד לא מתקדם באותה הדרך כפי שהאחר עושה.

הכנה של הסכמי ממון בין בני זוג היא הרבה יותר מאשר התעסקות בעניינים של כסף ורכוש. הרבה פעמים יכולים דווקא לצוף רגשות בנוגע להחלטה אל מי הולך הכלב ומי מקבל תמונה חסרת ערך כספי כלל. ההכנה הזו מעלה אמוציות של האדם שנמצא במערכת יחסים זוגית, ועם מעבר של סעיף אחר סעיף יכולים לגלות תובנות לגבי האדם שנמצא ממול ולגבי הצרכים שהופכים להיות יותר ברורים ואולי אפילו שונים בתכלית. אחרי הכל, זה תמיד חשוב לעבוד כדי לשמר את הזוגיות, אבל לא במחיר של איבוד העצמי או זה של האחר.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com