הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כך גם אתם לא תתקעו עם מצבר לא נטען! PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י תנו לחנות המצברים לתזכר אתכם:   
שני, 17 דצמבר 2018 12:33

כל נהג אולי נוהג על רכב אחר, אך כל הנהגים חולקים את אותו החשש: רק לא להתקע עם הרכב באמצע הדרך. מה שגורם לכם להתקע הוא בעיקר דחיית החלפת המצבר לפי התאריך המומלץ. לכן, פעולת המנע הטובה ביותר שתוכלו לעשות, היא פשוט לדאוג לתזכורת מראש.


תנו לחנות המצברים לתזכר אתכם:


אחת הסיבות העיקריות הגורמות לכך שאתם נתקעים עם הרכב בעקבות המצבר, היא פשוט מאחר ולא החלפתם אותו בזמן. בעולם אוטופי המצבר שלכם היה מצבר-על שהיה ניתן להשמיש לנצח, ללא כל צורך בבדיקות, שגרת תחזוק או החלפה אחת לכמה שנים. עם זאת, חנויות המצברים המובילות יכולות לתזכר אתכם מתי אתם צריכים להחליף את המצבר. איך הן עושות זאת? בדרך קלה למדי: מתזכרים אתכם כשלוש שנים לאחר רכישת המצבר האחרונה שלכם, כך שתוכלו לגשת אל החנות שנציגיה יבדקו את המצבר שלכם, ובמידת הצורך הוא אכן יוחלף.


תנו למכשיר החכם שלכם להזכיר לכם!


לא תמיד תרצו להחליף את המצבר שלכם באותה החנות ממנה רכשתם אותו בפעם האחרונה. במקרים שכאלו, כל שתוכלו לעשות הוא לשים לעצמכם תזכורת במכשיר החכם שלכם. תשכחו מהימים בהם הייתם צריכים לשים פתק ביומן ולקוות שתפגשו בו – המכשירים החכמים הם אלו שיתזכרו אתכם. כידוע, המצברים השונים מתאימים לשימוש של בין שלוש עד ארבע שנים, כך שיהיה כדאי לשים תזכורת לעוד כשלוש שנים מרגע הרכישה שלכם. לבחירתכם, תוכלו להזמין אליכם גם שירות של מצברים עד הבית, כאשר גם שירות זה כולל בתוכו בדיקות למצבר לפני ההחלפה.


הגיעו לבדיקה תקופתית אחת לחצי שנה:


ודרך נוספת למזער את הסיכוי כי התתקעו עם המצבר שלכם, היא פשוט לבצע לו בדיקות תקופתיות. מה שקורה המון פעמים הוא שאתם משתמשים במצבר ברכב שלכם מבלי לבצע פעולות תחזוק ומבלי להגיע אל המוסך או החנות לטובת בדיקה שגרתית. אחת לשישה חודשים, מומלץ להגיע לבדיקה שמטרתה לאשר או לשלול תקלות או כשלים במצבר. במידה ואכן יהיו כאלה, הם יטופלו במהרה וכך תוכלו לצאת לדרך בראש שקט ועם מצבר תקין.


 
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות כך גם אתם לא תתקעו עם מצבר לא נטען!
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com