הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כך תבחרו בקלות את חברת האחזקות לבניין שלכם PDF הדפסה דוא
כך תבחרו בקלות את חברת האחזקות לבניין שלכם - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י stanley-price   
רביעי, 04 אפריל 2018 08:01

כך תבחרו בקלות את חברת האחזקות לבניין שלכם


תחילה היו אלו רק בנייני המשרדים שנהנו משירות הניתן על ידי חברת אחזקות. כיום, כמעט בכל הבניינים החדשים ובדגש על בנייני היוקרה, משתלבת חברת האחזקות שדואגת לתחזוק ושימור הבניין – מא' ועד ת'. אז איך גם אתם תבחרו את החברה שתעבוד אצלכם?


בעד ונגד: מכנסים אסיפת דיירים:


מאחר ומדובר על חברת אחזקות שהולכת לשרת את כל הדיירים בבניין, חשוב מאד להעלות את הרעיון בפניהם ולתת להם להשמיע את קולם בכל הקשור לשילוב החברה. מטבע הדברים, יהיו השכנים שיצביעו בעד הרעיון בעוד יהיו השכנים שלרוב יביעו התנגדות בגלל סוגיית תקציב. תפקידכם כוועד הבית הוא להציג את התועלות שבשילוב חברה שכזו. בסופו של דבר, עליכם להגיע לרוב של דיירים על מנת להתחיל עבודה עם חברת אחזקות.


בקשו להיפגש עם נציגי החברות:


אחרי שהגעתם להסכמה כי עבודה עם חברת אחזקות היא הדרך הטובה ביותר לתחזק את הבניין ולהעלות את רמת החיים של כל הדיירים, נסו להיפגש עם נציגים של החברות. המטרה? להבין אל מול מי אתם הולכים לעבוד, אילו שירותים מוצעים לכם, אילו דילים קיימים לחברה ומה התדירות שהיא מציעה לעבוד אצלכם. שימו לב כי ישנן חברות המציעות מגוון רחב של שירותים הכוללים ניקיון, תחזוקה ושמירה, כך שעדיף מראש לעבוד עם חברות המציעות מגוון שירותים תחת קורת גג אחת.


בצעו השוואת מחירים, עיינו בחוזים:


אחרי שנפגשתם עם נציגים של כמה חברות, מגיע הרגע שלכם לבצע השוואת מחירים. שימו לב כי ההשוואה שלכם צריכה להתבצע באופן כזה שבו תבדקו מה כל חברה מציעה לכם ומה התשלום הנדרש עבור השירות. כמו כן, חשוב מאד שתעיינו בחוזים המוצעים לכם ובדקו איזה חוזה הכי הוגן ומשרת את האינטרסים שלכם יותר מכל חוזה אחר. דבר חשוב שכדאי להעניק לו תשומת לב הוא הזמינות אליכם: כדאי תמיד לבחור בחברה המציעה לכם מענה אנושי של כ-24 שעות ביממה, כך שגם במקרים בהם החברה אינה נוכחת בבניין ברגע נתון, תוכלו לתקשר איתה ולקבל מענה איכותי.


המאמר נכתב על ידי https://www.stanley-price.co.il/ 
מאמרים נוספים :

» כל המיתוסים על שירותי האבטחה בבניינים

לכל אחד מכם יצא לראות לא אחת שומר הנמצא בכניסה למרכז הקניות, בבניין המשרדים שאליו הגעתם לפגישה או במבואת הכניסה של שדה התעופה. שירותי האבטחה ניתנים כיום גם לאנשים בסקטור העסקי וגם במגזר הפרטי. הכירו גם אתם את המיתוסים על שירותי האבטחה, שיבהירו לכם את התמונה אודות השירות...
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי כך תבחרו בקלות את חברת האחזקות לבניין שלכם
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com