הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כך תעסיקו את ילדכם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 22 מאי 2018 15:03

 

הילדים הופכים למציקים כשמשעמם להם? יש לנו כמה פיתרונות שיכולים לעזור לכם עד מאוד


ילדים הם שמחה, את זה אמרו כבר לפני שנים רבות. והאמת? זה די נכון, ברוב הזמן לפחות. לצערנו הרב, ילדים יכולים להיות גם קצת מציקים לפעמים, במיוחד אם משעמם להם. לכן, אחד התפקידים החשובים שלנו כהורים, מלבד לדאוג לבריאות של הילדים, לדאוג שיאכלו, ילמדו ועוד, הוא לדאוג שלא יהיו משועממים, אחרת הם יוציאו אותנו מדעתנו.


להלן כמה רעיונות שיעזרו לכם לשמור על ילדים לא משועממים:


לגו


לגו הוא אחד המשחקים שנותרו אטרקטיביים גם לילדים של הדור הנוכחי. מדובר על משחק הרכבה דני, אשר מספק הנאה גדולה לילדים. אם זה לא מספיק, הוא גורם להפעלת המוח, מגביר את היצירתיות ועוד. לגו יכול להעסיק ילדים במשך שעות ארוכות.


ספות לילדים קטנים

ילדים אוהבים להרגיש חלק מאיתנו. למשל, כשאתם מארחים בביתכם, קורה לא פעם שהילד רוצה לשבת היכן שהמבוגרים יושבים. כאן בדיוק נכנסות לתמונה ספות לילדים קטנים, המאפשרות לילדים לשבת ביחד עם המבוגרים בסלון ולהרגיש חלק בלתי נפרד מהעניין.


מכונית על שלט


גם מכונית על שלט יכולה להעסיק ילד במשך שעות ארוכות. אלא שכאן חשוב מאוד לתת דגש על נושא הבטיחות, שכן ברוב המוחלט של המקרים לא מסיעים מכונית על שלט בתוך תחומי הבית, אלא מחוצה לו. לכן, חשוב לפחות בפעמים הראשונות לרדת עם הילד למטה, ולהראות לו מהם האיזורים שבהם ניתן להסיע את המכונית ואילו איזורים נמצאים מחוץ לתחום.


לסיכום, אל תתעצלו. אם אתם לא תעשו משהו, הילדים שלכם פשוט יהיו משועממים ויחפשו לעשות שטויות. מה גם שאתם יכולים לעזור להם להעשיר את הידע ולפתח את היצירתיות שלהם. 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com