הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כל הדברים שאסור לכם לצפות להם באירוע החתונה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שני, 08 אפריל 2019 13:52

רגע לפני האירוע הגדול שלכם, דעו גם אתם למה לא לצפות. במקרה הטוב? פשוט תופתעו!

1.לדמעות של האורחים

עבורכם, מדובר על היום המרגש ביותר בחייכם. עבור האורחים שלכם? קחו בחשבון כי הם כבר היו אורחים בכמה חתונות בחייהם. המון פעמים ישנה ציפייה גדולה שהאורחים שלכם יגיעו לאותן עוצמות התרגשות כמו העוצמות שלכם. כזוג שעומד תחת החופה, אין עוד אורח שיכול לחוש את ההתרגשות שאתם חשים. לכן, צאו מנקודת הנחה שגם אם האורחים שלכם לא מזילים דמעה, הם עדיין מתרגשים ושמחים בשמחתכם.

2.לנוכחות של כל המוזמנים

אין אירוע חתונה שכל המוזמנים אליו מגיעים – קחו זאת בחשבון והיו מוכנים לכך. האנשים הקרובים אליכם ביותר – בני המשפחה והחברים הטובים, יגיעו לשמוח אתכם ולאהוב אתכם ביום המרגש שלכם. עם זאת, זיכרו כי אתם מזמינים גם אורחים שמטבע הדברים קצת פחות מרגישים מחוייבים אליכם – מהשכנים, דרך הקולגות למקום העבודה ועד המכרים הרחוקים.

3.למתנות שלא ציפיתן להן

אפשר לדבר על הפיל הוורוד שבחדר: המתנות שאתם עתידים לקבל מקהל המוזמנים שלכם. אז נכון, אתם מצפים לכסות את האירוע עם גן אירועים בנס ציונה ואולי אפילו גם קצת להרוויח, אך חשוב מאד שלא תבנו מגדלים שבסופו של דבר יתפרקו מולכם. כל אורח מביא מתנה בהתאם ליכולת הכלכלית שלו, מידת הקירבה אליכם וההרגשה האישית שלו. כשאתם מצפים למתנות מאד גבוהות, אתם למעשה סוללים לעצמכם את הדרך לאכזבה. צאו מנקודת הנחה: כל מתנה שאתם מקבלים, מבורכת.

4.להרגיש דברים שלא הרגשתם מעולם

אז נכון שמדובר על אירוע חד פעמי שלא תחגגו פעם נוספת בחייכם, אך חשוב שתזכרו דבר אחד: הציפייה הגדולה שלכם מאירוע החתונה יכולה לגרום לכם לאכזבה קלה. אז נכון שתתרגשו, תאהבו כמו שלא אהבתם מעולם ותהיו מוקפים בפירגון ובחיבוק גדול מכל האורחים שלכם. עם זאת, אל תצפו לתחושות אופוריה ועילוי שאינן אנושיות.

5.לחלק את עצמכם בין כל האורחים

לצד היותכם חתן וכלה, אתם גם מארחים באירוע המרגש. מטבע הדברים, אתם רוצים להבטיח כי אתם מארחים נפלאים לכל האורחים שהגיעו לחגוג אתכם, אך לחשוב שתצליחו לחלק את עצמכם בענת ובעונה אחת בין כולם זו מחשבה לא מציאותית. הדרך שלכם בכל זאת להעניק תשומת לב לכל אורח היא עם הנוכחות שלכם בשלב קבלת הפנים.


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית כל הדברים שאסור לכם לצפות להם באירוע החתונה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com