הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כל ההפתעות הבלתי צפויות הצפויות בהצעת הנישואין PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
ראשון, 24 פברואר 2019 12:44

ממש כפי שהיא מצפה להצעת נישואין מסוימת, כך גם אתה מתכנן ומצפה לתגובה ספציפית, התרגשות שלא ניתן לתאר והפקה מקצועית המתוזמנת בדיוק יוצא דופן. חלומות לחוד ומציאות לחוד: לעתים, ההצעה שאתה מתכנן ועומל עליה רבות לא מתנהלת בדיוק מושלם כפי שציפית.

אילו הפתעות יכולות להפתיע אותך בהצעת הנישואין ומה ניתן לעשות בזמן אמת?

טבעת האירוסין ממש, אבל ממש לא לטעמה

ככל הנראה, הסיוט של כל הגברים הוא להבין ברגע ההצעה כי אהובתם לא אוהבת את הטבעת. חשוב להבין כי מדובר אמנם על תרחיש כמעט לא הגיוני, שכן כל גבר מבצע שלל בדיקות מקדימות לפני רכישת הטבעת. עם זאת, היו מקרים מעולם כך שכדאי שתהיה מוכן לכל תרחיש. בחרת להעניק לה טבעת אירוסין יוקרתית אבל היא בכלל מצפה לטבעת קלאסית?

לשמחתך, ובטח שלשמחתה, ניתן להחזיר במסגרת מדיניות ההחזרה את הטבעת אל חנות התכשיטים. במידה ואהובתך אכן תשמח לענוד טבעת אחרת לכל חייה, יהיה כדאי להחליף את הטבעת. יחד, תוכלו להגיע אל חנות התכשיטים, להתעניין לגבי דגמים חדשים ובעיקר להיות שמחים ומרוצים.

אתה מנסה לענוד לה את הטבעת, אך ללא הצלחה

ומה קורה במקרה בו טבעת האירוסין גדולה מדי או קטנה מדי? במקרה שכזה, כדאי שלא ליהכנס לפאניקה, אלא פשוט להפוך את הרגע המביך לצחוק גדול משותף של שניכם. סביר מאד להניח שיש לכם את ההומור המשותף רק לכם ואת הבדיחות הפרטיות שלכם, כך שברגע זה – הרגע הבלתי נשכח של הצעת הנישואין, תוסיפו לעצמכם עוד אנקדוטה מצחיקה לכל החיים.

באשר להגדלה או הקטנה של הטבעת, אינך צריך לחשוש. מדובר על שירות המגיע לך עצם רכישת הטבעת. מיד לאחר הצעת הנישואין, תוכלו להגיע יחד אל חנות התכשיטים – שם ידאגו להתאים את הטבעת בדיוק מושלם לאצבע של אהובתך. מראש, ניתן לחסוך את חוסר הנעימות עם טבעת לדוגמא שתיקח ממגירת התכשיטים של אהובתך אל חנות התכשיטים.

כשרגע לפני ההצעה היא עולה על ההפתעה שלך

ומה קורה במידה ואהובתך מרגישה שהצעת הנישואין עומדת להתרחש בדקות הקרובות? במידה ואהובתך מתחילה לחייך ולשאול אותך שאלות באשר להצעה, תוכל להגיב בשתיקה רועמת או מחוייכת, או להפוך את הסיטואציה למצחיקה וזוגית. רגע שכזה אגב, הוא רגע לא בכלל להגיד: "והנה, שוב צדקת. התינשאי לי"?


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית כל ההפתעות הבלתי צפויות הצפויות בהצעת הנישואין
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com