הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כל המיתוסים על שירותי האבטחה בבניינים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י עודד   
שלישי, 07 אוגוסט 2018 07:33

לכל אחד מכם יצא לראות לא אחת שומר הנמצא בכניסה למרכז הקניות, בבניין המשרדים שאליו הגעתם לפגישה או במבואת הכניסה של שדה התעופה. שירותי האבטחה ניתנים כיום גם לאנשים בסקטור העסקי וגם במגזר הפרטי. הכירו גם אתם את המיתוסים על שירותי האבטחה, שיבהירו לכם את התמונה אודות השירות שיכול להינתן גם לכם:


הקשר בין שירותי אבטחה וחברות האחזקה

ראשית, חשוב מאד ליישר קו בכל הקשור לחברות המעניקות את השירות. המון פעמים ישנם אלו הסבורים כי שירותי האבטחה בבניינים השונים, ניתנים על ידי גופי ביטחון שעוסקים אך ורק בשירותים אלו. כדאי שגם אתם תדעו, כי במידה ועובדת אצלכם בבניין חברת אחזקות, ישנה סבירות גבוהה מאד שהיא גם מעניקה שירותי שמירה וביטחון. מדוע חשוב לדעת זאת? מאחר ובעת שאתם מקבלים שירות נוסף הניתן לכם מחברה שכבר מעניקה לכם שירות, קל יותר להתנהל. שירות הניתן מכמה גופים שונים למעשה מצריך אתכם להתנהל אל מול כמה אנשי קשר, מה שהופך את המלאכה המון פעמים לסבוכה ומתישה.


רק בנייני משרדים זקוקים לשירות שכזה

חד וחלק, לא. רבים אלו הסבורים כי שירותי אבטחה הינם שירותים הרלוונטים אך ורק לבעלי המשרדים. אכן, כמעט בכל בניין משרדים ניתן לראות גם את חברות האבטחה בשלל צורות וגוונים, אך אין זה אומר ששירותים אלו ניתנים רק למגזר העסקי. כיום ישנה מגמה בישראל של בניית מגדלים לגובה, מה שמוכר לרבים בשם "בנייני יוקרה". גם הדיירים של בניינים אלו דורשים בשירותי השמירה לא אחת, זאת על מנת לשמור על הפרטיות שלהם ולהבטיח בקרה על כניסה ויציאה של אורחים מזדמנים מהבניין.


החברה קובעת את שירותי האבטחה המתאימים

לא נכון. בניגוד לשירותים אחרים המגיעים כדיל קבוע שלא ניתן לשנות אותו, בכל הקשור לשירותי האבטחה, כמו גם לשירות של אחזקת מבנים, דעו כי אתם מנחים את חברת האבטחה ולא ליהפך. המשמעות היא שאתם יכולים להחליט האם נדרשים לכם בבניין סיורים המתבצעים על ידי צוות של כמה מאבטחים, האם תסתפקו בשומר העומד בפתח בניין המגורים או המשרד או אם תרצו שירות אבטחה המבוסס על מנגנון אחר. אתם קובעים את מערך האבטחה המתאים לכם על פי תקציב, צרכים ודרישות.


אבטחה נדרשת רק בבניינים בהם גרים ידוענים

 

לא נכון. אומנם בנייני היוקרה בהם מתגוררים ידוענים שונים עובדים בסמוך אל חברות השמירה, אך אין זה אומר ששירות זה רלוונטי רק לבניינים אלו. כל אדם רוצה לזכות בפרטיות מלאה, תוך הידיעה כי הבניין בו הוא מתגורר מאובטח ומוגן. כנופיות של גנבים נמשכות לבנייני היוקרה, כך שללא כל קשר לזהות הדיירים, חשוב להבטיח כי ישנה בקרה מלאה על כניסה של אנשים מזדמנים אל הבניין. המטרה? להפחית את הסיכוי לגניבות המתרחשות בעקבות כניסתם של אנשים זרים אל הבניין שלכם. 
מאמרים נוספים :

» כך תבחרו בקלות את חברת האחזקות לבניין שלכם

כך תבחרו בקלות את חברת האחזקות לבניין שלכםתחילה היו אלו רק בנייני המשרדים שנהנו משירות הניתן על ידי . כיום, כמעט בכל הבניינים החדשים ובדגש על בנייני היוקרה, משתלבת חברת האחזקות שדואגת לתחזוק ושימור הבניין – מא' ועד ת'. אז איך גם אתם תבחרו את החברה שתעבוד אצלכם? בעד ונגד: מכנסים...
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי כל המיתוסים על שירותי האבטחה בבניינים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com