הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כל מה שצריך וכדאי לדעת על ניקוי חלונות גבוהים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י יוסי כהן   
שני, 29 אוקטובר 2018 13:13

כל מה שצריך וכדאי לדעת על ניקוי חלונות גבוהים 

בעשר שנים האחרונות, חל שינוי ניכר בתחום הבניה, הן בישראל והן בעולם כולו. בכדי לחסוך מקום מצד אחד, ולהרים פרויקטים אסתטיים ומרשימים מבחינה ארכיטקטורית, יותר ויותר קבלנים בונים לגובה, כאשר את השינוי ניתן לראות בעיקר בערים מרכזיות גדולות כמו תל אביב, חיפה, רמת גן, באר שבע ואשדוד, זאת במטרה לאכלס בחללי הבניין משרדים לצרכי עסקים שונים כמו משרדי רואה חשבון, משרדי פרסום, משרדי עורכי דין, משרדי הייטק ועוד. 

 

כחלק מתהליך הבניה נעשה שימוש מסיבי בזכוכית מיוחדת אשר משדרגת את מראה הבניין מבחינה אסתטית מצד אחד, ומייעלת תהליכים אנרגתיים מהצד השני כמו חיסכון בחשמל למשל. 

 

בכדי לשמור על מראה הבניין ניקיון חלונות באופן שוטף, הפך להיות תהליך בלתי נפרד מכל מה שקשור לאחזקת המבנה. הבעיה מתחילה כאשר מדובר בניקיון של חלונות חיצוניים גבוהים מאוד אליהם לא ניתן להגיע בצורה רגילה, מה שמצריך להיעזר בחברה חיצונית המבצעת שירות הנקרא ניקוי חלונות גבוהים. 

 

ניקוי חלונות גבוהים - יתרונות 

ראשית כל, לביצוע ניקוי חלונות גבוהים הפועלת לגובה, יש השפעה מרכזית על תהליך שמירת המבנה ותחזוקתו בשוטף. כאשר הבניין נעזר בחברה חיצונית מקצועית אשר מתמחה בעבודות בגובה, החלונות החיצוניים נשמרים לאורך זמן ומראם הנקי משדרג לחלוטין את הנראות החיצונית של המשרד. שנית, פעולה זו חוסכת לבעלי המשרד כסף רב והתעסקות עם תהליך ניקיון של חלונות גבוהים, הנחשב ללא פשוט ואף מאתגר. 

 

איך בוחרים חברה לעבודת ניקיון בגובה?

מאוד חשוב לוודא שהחברה אותה אתם בוחרים מתמחה בעבודות מהסוג הזה ומחזיקה בכל האישורים והתקנים תוך שימוש באמצעים מתקדמים כמו סנפלינג, במות הרמה, עבודה מתוך סולמות וכדומה. 

 


 
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי כל מה שצריך וכדאי לדעת על ניקוי חלונות גבוהים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com