הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כל מנהל חשבונות מתחי עם לימודי הנהלת חשבונות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
שבת, 07 אוקטובר 2017 15:35

כל מנהל חשבונות מתחי עם לימודי הנהלת חשבונות

משרד הנהלת חשבונות מחזיק כמובן במנהלי חשבונות שהם בעלי מקצוע יוקרתי ומשכורת נאה ישנו מחסור רב היום במנהלי חשבונות ולכן, כל מי שמתחבר לתחום, יוכל להגיע למוסד שבו ניתן לעבור קורסים של לימודי הנהלת חשבונות. תחילה יש לעבור סוג הנה"ח 1 ו-2 וכך ניתן יהיה להמשיך הלאה אך מיד עם סיום הקורס, ניתן יהיה למצוא עבודה. היתרון הרב הוא שהעבודה אינה במשרד של יותר מ-8 שעות, מה שמתאפשר למי שעובד בתחום להמשיך במסלול לימודים נוסף. מי שמעוניין להגיע לקריירה גבוה יותר, יוכל למצוא לימודים שיגיעו לתפקיד של מנה"ח בכיר עם משכורת גבוהה, כך שיוכל להיות בתפקיד בכיר עם משכורת גבוהה, כאשר הוא למד את התחומים המורכבים בנושא הנהלת חשבונות.

השלב הראשון בלימודים בנושא הנהלת חשבונות

השלב הראשון של לימודי הנהלת חשבונות הוא סוג הנה"ח 1, כאשר התחומים הנלמדים בקורס הם: פקודות יומן, ספר ראשי, מאזן בוחן, התאמת בנקים, התאמות ספקים, התאמת לקוחות, שטרות ושיקים, ספר קופה קטנה, משכורות ומע"מ, חישובי ריבית, מיסוי ומס הכנסה, חוק הביטוח הלאומי, מערכת הבנקאית, הנה"ח ממוחשבת ועוד. מכללות ומוסדות לימוד, מספקות שירותים והכנה לבחינות של משרד העבודה לאלה שעומדים בקריטריונים אותם הציב משרד התמ"ת בשיתוף עם משרד העבודה. מוסדות לימוד רבים אינם מלמדים רק את התחום התיאורטי בהנהלת חשבונות, כי אם את התחום המעשי, מה שיקל מיד על בוגרי הלימודים למצוא עבודה בתחום זה..

השקעה מצד התלמידים בלימודי הנה"ח

למרות שמדובר על לימודי הנהלת חשבונות שנערכים פעם או פעמיים בשבוע, יש להשקיע בלימודים למבחנים ושינון החומר שהוא די מורכב. אנשים שיש להם כישורים מתמטיים ומתחברים היטב לנושא הכספים או הפיננסיים בכלל, יכולים בהחלט להשתלב טוב, כאשר הם עובדים בתחום ויכולים להתקדם במעלה הסולם בלימודי המשך עד לקבלת הסמכה למנהל חשבונות ראשי. יש לברר לגבי מוסדות הלימוד השונים שבהם מלמדים את התחום, כך שתהיו בטוחים לגבי הבחירה הנכונה של המוסד הלימודי, אשר יעניק לכם את הכלים הנכונים ביותר למקצוע זה וכן, את המרצים הטובים ביותר ומסלול הלימודים העדכני והנוח עבורכם. וודאו בנוסף, כי ההסמכה תינתן ע"י המשרד למסחר ותעשייה.

 .

 

 

 

 


 
מאמרים נוספים :

» אם אתם אוהבים מתמטיקה- לימודי הנהלת חשבונות זה עבורכם

אם אתם אוהבים מתמטיקה- לימודי הנהלת חשבונות זה עבורכם   אם קיים קורס אשר מעניק הכשרה מקצועית זהו קורס לימודי הנהלת חשבונות אשר מכשיר את התלמידים למקצוע מבוקש ונחשק. אם אתם אוהבים את תחום המתמטיקה ואת נושא הכספים, כדאי כי תתעניינו בקורס זה, כאשר ישנן רמות והתקדמות בלימודים...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית כל מנהל חשבונות מתחי עם לימודי הנהלת חשבונות
Copyright © 2017. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com