הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כמה עולה לארגן יום הולדת לילדכם? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י השאלה כמה עולה לארגן יום הולדת תלויה בעיקר בכם   
ראשון, 04 נובמבר 2018 11:50

יותר מדי הורים מעידים כי לקראת יום ההולדת שהם עתידים לחגוג לבן או לבת שלהם, הם חשים לחץ רב. הסיבה? הילדים מציבים סטנדרטים גבוהים, הם מושפעים מימי ההולדת שחוגגים לחבריהם והם בעיקר מושפעים מתמונות של מובילי דעת קהל באינסטגרם. דעו גם אתם, כי אין כל סיבה להשקיע עשרות אלפי שקלים במסיבת יום הולדת, אלא שניתן לעשות זאת בצורה צנועה יותר.


השאלה כמה עולה לארגן יום הולדת תלויה בעיקר בכם. ישנם שני פרמטרים עיקריים שישפיעו על העלות: לוקיישן החגיגה והאטרקציה שתשלבו בה. ראשית, כל עוד אתם יכולים לחגוג את החגיגה בלוקיישן חינאמי כמוו החצר הפרטית שלכם, גינה ציבורית או פארק עירוני, לכו על זה. בנוסף, בחרו מראש באטרקציה שהעלות שלה נוחה – כמו מתקנים מתנפחים ליום הולדת. בסופו של דבר, הילדים לא בודקים את פירוט האשראי שלכם בכדי לראות כמה השקעתם באירוע, אלא שהמדד שלהם הוא עד כמה הם נהנו. המתקנים המתנפחים משמחים ילדים כבר עשרות שנים, וכעת הגיע גם תורו של ילדכם!

 

הפעילו את המתנפחים בעצמכם וחיסכו המון כסף! 

 
 גם אתם, כמו עוד הורים נוספים לילדים נרגשים לקראת יום ההולדת, רוצים לחגוג את האירוע המרגש עם מתקנים מתנפחים. מה שאתם כנראה עוד לא יודעים הוא שישנו פוטנציאל הוזלה אדיר שאתם לא מודעים לו: הפעלה עצמאית שלכם את המתקנים. מרבית החברות, מציעות את השירות כחבילה של מתקן + מפעיל. התוצאה? עלות נפרדת לכל אחד מהם. מנגד, בעת שאתם מפעילים את המתקן לגמרי בעצמכם, אתם חוסכים את עלות המפעיל שמגיעה למאות ולפעמים לאלפי שקלים.

שירות השכרת מתנפחים בזול אינו סיסמא ריקה מתוכן, אלא השירות שאתם מקבלים. אין כל סיבה לשלם למפעיל חיצוני בעת שאתם יכולים לתפעל את המתקן לגמרי בעצמכם! מהחברה ממנה תקבלו את השירות, תקבלו ערכה מלאה ומקצועית לתפעול המתקן עצמאית. מדובר על ניפוח המתקן בתוך כמה שניות, כאשר כל הנדרש מכם הוא להשגיח על הילדים שקופצים מאושר על המתקנים הצבעוניים. חגיגת יום הולדת לילדכם לא צריכה לגרום לכם לחור בכיס, לא עוד!

 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי כמה עולה לארגן יום הולדת לילדכם?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com