הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כמה עולה רכב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 19 ספטמבר 2017 15:31

ביוקר המחיה שבו הישראלים נמצאים, העניין של רכישת רכב הוא לא עניין פעוט, מכיוון שלא משנה עד כמה היבואן מוכן לחלק את התשלומים לצורה חודשית נוחה, עדיין יהיה מדובר בביצוע של רכישה של רכב שלרוב יעלה בסביבות מאה אלף השקלים בהלוואה על סוגיה השונים.

מה זה אומר למעשה? שישנה התחייבות כספית גבוהה, ואת ההתחייבות הזו רוצים לעשות עבור רכב שיהיה שמור במידה רבה ככל האפשר גם על מנת ליהנות מרכב תקין וגם על מנת להעביר אותו הלאה למכירה לקראת רכב חדש יותר כאשר זה מגיע עם תג מחיר שהוא עדיין יחסית גבוה. הבחירה של סוג הרכב גם תשפיע על ההוצאה הבאה בתור שהיא עבור הביטוח, כאשר פנייה אל סוכן ביטוח רכב תמיד צריכה להיות עם ההבנה הבסיסית הזו.

 

שילוב של הוצאות

רכישה של רכב חדש לעולם אינה מסתיימת בעת הרכישה עצמה, כאשר מקבלים את ההלוואה המיועדת מהחברה היבואנית או מהבנק המלווה בו מתנהל חשבון הבנק, וזה בהחלט לא הולך להיות סכום יחיד אשר אליו יש להתחייב מבחינה חודשית ושנתית קבועה, כי אם חלק מתמהיל שלם של סכומי כסף שיש לקחת בחשבון כאשר ניגשים לחפש אחר רכב חדש לרכישה.

סוכן ביטוח מיומן ידע לומר את ההשוואה בין רכב משנתון כזה ואחר יחד עם רכישה של רכב של יצרן כזה או אחר. ההבדלים יכולים להיות בצורה של אלפים, כאשר אם לוקחים בחשבון את העלות של הרכב עצמו, צריכים להוסיף גם את הטסט השנתי וגם את העלות של הביטוחים הנוספים. רק לאחר שעושים חישוב שלם של ההוצאות החודשיות יכולים לדעת האם זהו דגם שיכולים לעמוד בכל ההוצאות עבורו, או האם עדיף לשנמך אל עבר דגם אחר שבו ההוצאות לא תהיינה כל כך משמעותיות באופן חודשי ושנתי.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com