הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
כרטיסים לברצלונה לחופשות ספורט PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י רועי בר   
שני, 24 נובמבר 2014 05:59

העיר ברצלונה היא יעד תיירות מרכזי בעבור חובבי ספורט תוך דגש על חובבי כדורגל. קבוצות הכדורגל של ברצלונה זוכות לפופולריות רבה בכל רחבי העולם וגם בישראל, תרבות הכדורגל של העיר הספרדית ראויה להערכה. גם תיירים אשר אינם צופים באופן קבוע בכדורגל ספרדי או מכירים את הרכבי הקבוצות לא יפספסו את ההזדמנות לצפות במשחק באצטדיונים הגדולים או לבקר במוזיאונים ובאתרי המעריצים של הקבוצות המובילות.

 

חבילות ספורט לברצלונה

 

כרטיסי טיסה לברצלונה ניתן לרכוש בכל חודשי השנה, ישנן טיסות ישירות מישראל לברצלונה, הטיסות מופעלות בחלקן על ידי חברות ישראליות ובחלקן על ידי חברות תעופה זרות. כרטיסים לברצלונה במחירים מוזלים ואטרקטיביים יותר אפשר יהיה למצוא תוך הזמנה מוקדמת או תוך רכישת כרטיסים ברשת האינטרנט.

 

חבילות ספורט כוללות לרוב כרטיסים לברצלונה בטיסות סמוכות למועדי המשחקים, אירוח בבתי מלון ברמה של 3 כוכבים או יותר בעיר, העברות וגם כרטיסי כניסה למשחק. עלות החבילה משתנה בהתאם למחירי הטיסות, רמת האירוח בבית המלון ומיקום המושבים באצטדיון.

 

רכישת כרטיסים לברצלונה אונליין

 

כיום, חלק ניכר מרכישת כרטיסי הטיסה ותיאום פתרונות האירוח בכל נסיעה לחו"ל מתבצע תוך שימוש ברשת האינטרנט. סוכנויות הפועלות אונליין מציעות מחירים אטרקטיביים וממשקי רכישה נגישים, אלו אשר חוששים מפני רכישת כרטיסי טיסה אונליין יוכלו להשאיר פרטים באתרים ולבצע עסקאות טלפוניות. קניית כרטיסים לברצלונה או לכל יעד אחר אונליין היא אפשרות ליהנות ממחירים נוחים יותר ותיאום החופשה כולה מבלי לקום מהכורסה.

 

מה חשוב לבדוק כאשר מזמינים חבילות כדורגל לברצלונה?

 

א.      תיאום זמנים בין מועד הנחיתה, מועד ההגעה למלון ותחילת המשחק.

ב.      מיקום איסוף הכרטיסים למשחק ומיקום המושבים באצטדיון.

ג.       מיקום בית המלון ואבזור החדרים, מהי מתכונת האירוח (פנסיון מלא/חלקי/ארוחת בוקר).

ד.      אלו שיפורים ניתן יהיה להכניס בחבילה לשיפור תנאי הטיסה והאירוח?

 
מאמרים - עמוד הבית תיירות ונופש טיסות כרטיסים לברצלונה לחופשות ספורט
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com