הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

כתיבת תוכן לאתרים - כך תהיו מקצועיים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י amir769   
שבת, 25 נובמבר 2017 18:58

כתיבת תוכן לאתרים - איך תהפכו להיות כותבי תוכן חדים ומקצועיים?

כמו כל תחום התמקצעו אחר, גם כתיבת תוכן לאתרים יכולה וצריכה להילמד באופן סדור ומותאם למקצוע. אך כמו הרבה תחומי פעילות אחרים, גם כתיבת תוכן לאתרים, וכתיבה בכלל, יכולה להילמד גם באמצעות שלל כלים שנמצאים "מסביב", ולמעשה מהווים מעטפת חיצונית שיכולה להכניס את החומר "בדלת האחורית", הרבה פעמים ללא כל מאמץ או מחסומי יצירה כלשהם. אז מהם בדיוק אותם פטנטים מסתוריים? אספנו עבורכם כמה עצות נבחרות לפעם הבאה שתחושו מתוסכלים או חלילה נעדרי כשרון - כדי שתזכרו שניתן לגשת למשימת הכתיבה גם מכיוונים אחרים לגמרי:

כתיבת תוכן לאתרים - מה אתם בעצם רוצים להגיד?

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר כותבים תוכן לאתרים הוא שאסור "לקשקש". במילים אחרות, עליכם להיות ממוקדים כל העת על השורה התחתונה שברצונכם להגיד בטקסט; במיוחד כאשר קיימת הגבל על כמות המילים, וכאשר אתם נדרשים לשלב מילים מסוימות או לחלק את הטקסט לפי מבנה קבוע מראש, חשוב מאד שתזכרו בכל רגע מדוע למעשה אתם כותבים כל משפט ומשפט. ואם אין צורך במילה או משפט שכתבתם - מחקו אותם, אינכם זקוקים להם ולא תזדקקו להם גם בהמשך.

כתיבת תוכן לאתרים - שחקו עם המילים

אמנם הכתיבה אינה משחק ובמיוחד לא כאשר עליכם להתקדם בה על פי לוח זמנים ידוע מראש, אך אין זה אומר שלא תוכלו לשלב אפילו במעמד הכתיבה עצמה מעין "משחק", אפילו מינימלי, בין המילים: נסו למצוא למשל מילים נרדפות או  ניסוחים שלמים אלטרנטיביים לדברים שאתם רוצים להגיד, ותתפלאו לגלות כמה אינסופי הוא טווח האפשרויות העומד לרשותכם - הדבר יסייע לכם להגיע לכתיבה רהוטה יותר, וגם בעידוד החשיבה היצירתית.

כתיבת תוכן לאתרים - צאו להתאוורר

לא, לא מדובר ב"הפסקת פייסבוק" ודומותיהן - מכיוון שאלה לרוב גוזלות זמן יקר ואף גורמות לא פעם ל"כיבוי" מוחלט של המחשבות, וזוהי למעשה התוצאה ההפוכה ממה שאתם זקוקים לו ברגע הכתיבה. נסו למצוא מקומות אמיתיים ומעניינים יותר לאוורר את המחשבה; ספרים למשל יכולים להוות תעסוקה מצוינת לזמן ההפסקה שלכם, מכיוון שבנוסף להפוגה המנטלית הם מספקים גם עושר שפתי ופתיחות לרעיונות ולצורות חשיבה חדשות - העשויות כולן להשתקף בטקסט שלכם ולשדרג אותו בכמה רמות נוספות.


 
מאמרים נוספים :

» כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים מקצועית טומנת בחובה סודות ויכולות רבים. בין אם אלו כללי הכתיבה הנכונים והתואמים למנועי החיפוש כאשר בראשם צועד גוגל כמובן, המשך, ביכולת העברת המסרים וקליעה לטעם הלקוח, לבין אם זה הכרת השפה העברית על בורייה. עברית נחשבת לאחת השפות הקשות ביותר בעולם ולא בכדי...
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שיווק באינטרנט כתיבת תוכן לאתרים - כך תהיו מקצועיים
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com