הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לא לברוח מהטרנד PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 05 מרץ 2018 09:08

חדרי הבריחה השתלטו על מרכז הארץ וכיום גם על ערי השרון. בנתניה יש ריכוז מיוחד של חדרים איכותיים לכל המשפחה

הצורך בפעילויות חדשות לילדים אף פעם לא נגמר. החופשים הם לא מעטים וכל הורה מחפש איך יוכל למלא כמה שעות של פעילות עם הילדים בצורה כיפית וזולה באופן יחסי. מרבית הבילויים המוכרים, כמו לונה פארק והופעות הם יקרים מאוד ולכן, אפשר לבחון את אופציית חדרי הבריחה.

חדרי בריחה הם למעשה חדרי חידות משודרגים, עם תפאורה ושחקנים, אשר המטרה הסופית של המשתתפים היא לצאת מהחדר כמה שיותר מהר באמצעות פתירת כל החידות. החדרים מהנים מאוד, חלקם מפחידים, חלקם מצחיקים ובאופן כללי, נותנים מקום לדינמיקה קבוצתית מהנה מאוד. יש דרגות קושי שונות, כולל חדרים שמתאימים לילדים וכדאי לבדוק את כל הנושא לפני שמגיעים לחדר עצמו.

הטרנד כמובן התחיל ונמצא ברובו במרכז הארץ, אך הוא כמובן התפשט לאזור השרון. עיר אחת שיש בה ריכוז גדול של חדרי בריחה היא נתניה. בנתניה יש דגש רב על התפתחות תרבותית ותעסוקתית לילד ולכן יש מקום להרבה מאוד חדרים איכותיים וכאלו שמתאימים לילדים בכל הגילאים. כיום אפשר למצוא אסקייפ רום נתניה בהרבה מאוד מקומות בעיר ועם יכולת להעביר כמה שעות טובות לילדים בכל הגילאים, ואפילו לילדים עם המשפחות שלהם.

לחשוב לפני שהולכים

כאשר מחפשים אסקייפ רום נתניה צריך קודם כל להעריך את הגודל של הקבוצה ואת הגילאים של הילדים. יש חדרים מותאמים לילדים ואפילו כאלו שמותאמים יותר למשפחות. לאחר מכן, אפשר להתקדם לנושא החדר, איזה סוג של חדר רוצים ומה הוא התקציב. חשוב לציין כי ככל שכמות המשתתפים עולה, המחיר לאדם יורד.

החדרים הוכיחו את עצמם כמצוינים לילדים מפני שהם גם מהנים וגם מפתחים חשיבה מיוחדת ואתגרית. לפני שתשימו לב, הילדים שלכם יבקשו ללכת לחדרי בריחה נוספים ויסחפו במהרה אל תוך הטרנד הלוהט.


 
מאמרים נוספים :

» לפעמים זה נוח לברוח

כמה כבר יכולים לחזור שוב ושוב על אותה השגרה. אנשים יוצאים הרבה יותר אל טיולים בארץ ובחו"ל לא רק בגלל שאלה נעשים הרבה יותר זולים, אלא בגלל שתמיד הייתה דרישה אל מקום אחר שבו יכולים להשתחרר מכל מה שקורה במדינה ובבית הפרטי, ולהביא קצת רוגע בכל מה שמלחיץ בצורה שדי חוזרת על עצמה. אחד...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com