הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לא קונים לפני שבודקים: פרמטרים לבחירת מצבר לרכב PDF הדפסה דוא
לא קונים לפני שבודקים: פרמטרים לבחירת מצבר לרכב - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י mazberim   
ראשון, 15 אפריל 2018 13:03

מצברים לרכב מומלצים לרכישה רק בחנויות המתמחות ספציפית במצברים. מהרגע בו אתם מגיעים אל חנות המצברים המוכרת והמובילה? גם לכם יש כוח ביד ותוכלו לבסס את הבחירה שלכם על סמך הפרמטרים הבאים. מומלץ מאד לרכוש מצבר חדש לרכב שלכם, שכן תוחלת החיים שלו ארוכה יותר – כך שתוכלו להשקיע נקודתית ברכישתו וליהנות ממנו ל-4 השנים הבאות!


תקופת האחריות:


אם יש פרמטר המשפיע על מחיר המצבר וגם על הראש השקט בו תזכו הוא תעודת האחריות שאתם עתידים לקבל עם רכישת מצברים לרכב. שימו לב כי ישנן חנויות שיציעו לכם מצברים במחירים נוחים יותר, כאשר מה שגורם להוזלתם הוא העובדה שהם מגיעים ללא תעודת האחריות. תעודת האחריות חיונית ומומלצת מאד, שכן הודות לה תוכלו לקבל שירות למצבר במקרים בהם יהיה צורך שכזה.


המחיר של המצבר:


סביב המצברים ישנה הילה יוקרתית שרבים סבורים כי היא משפיעה על מחירי המצבר. המציאות היא שאינכם צריכים לשלם ביוקר על המצבר, אלא לשלם אך ורק את המחיר המומלץ והממוצע. שימו לב כי המחיר שאתם מקבלים מורכב מכמה פרמטרים שונים, כך שלפיהם תוכלו להבין האם המחיר שהוצע לכם אכן סביר: מותג המצבר, איכות המצבר ותקופת האחריות.


חנות המצברים: האם היא מפיץ מורשה?


בעוד ישנן חנויות מצברים שקוראות לעצמן חנויות מצברים, גם ישנן חנויות שהן אכן חנויות מצברים המתמחות אך ורק בשירות ומכירה של מצברים לרכב. בעת שאתם רוכשים בחנות מוכרת, אתם למעשה רוכשים את המצבר ממפיץ מורשה. חנות שכזו תוכל להתאים לכם את המצבר המתאים ביותר לצרכים שלכם ולסוג הרכב שלכם.


שירות, שירות, שירות:


חוויית השירות האמיתית לא רלוונטית במעמד רכישת המצבר, אלא דווקא לאחריו. עליכם להבטיח כי החנות שממנה אתם רוכשים מצברים לרכב הינה חנות הידועה בשירות אדיב ולבבי. כזכור, אתם רוכשים את המצבר שלכם עם תעודת אחריות, כך שישנה סבירות שתדרשו בשירות של ייעוץ או בדיקת המצבר. המשמעות? הבטיחו כי מדובר על צוות שירותי וזמין המיומן במתן שירות למגוון רחב של מצברים.


 
מאמרים נוספים :

» מה יגרום לכך שתצטרכו להחליף מצבר בטרם עת?

הצטברה קורוזיה והתעלמתם? כך מתחילות הבעיות:אם גם אתם הייתם בטוחים שאתם צריכים להיות מומחים למצברים בכדי לעלות על תקלות שונות, דעו כי טעיתם. לעתים, שיקול הדעת הבריא שתפעילו יביא לכך שתוכלו לטפל בבעיות שונות במהרה, וכך לא תצטרכו להחליף את המצבר ברכב מוקדם מן הצפוי. כל הנדרש מכם...

» חדש או משומש – איזה מצבר כדאי לקנות?

עד לא מזמן לא הייתה כל התלבטות: רבים היו רוצים לרכוש אך ורק מוצרים חדשים. כיום? לא מעטים אלו שבוחרים ליהנות מהיתרון הכלכלי וכך לרכוש רכבים משוק היד השניה, לרכוש מכשיר סלולארי שכבר נעשה בו שימוש במחיר טוב ואפילו מוצרי חשמל כבר עוברים מיד אחת לאחרת. מגמת היד השניה מגיעה גם לענף...

» מצברים

מצבר הוא לב ליבו של כל כלי ממנוע, כאשר ללא מצבר אנחנו לא יכולים להניע את הרכב ולו לנסוע מטר אחד אם המצבר לא תקין.בשוק קיימים רבים של חברות רבות ומגוונות בתעשייה, כאשר כל חברה שמה לה בראש סדר העדיפויות פרמטר שונה משל השניה.ישנן חברות מצברים שכל מהשהן רוצות זה להביא ללקוח את...
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות לא קונים לפני שבודקים: פרמטרים לבחירת מצבר לרכב
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com