הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לא קל להיות מנהל PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 19 ספטמבר 2017 15:37

באופן די טבעי הילדים שלנו מסתכלים על העולם של המבוגרים ולאחר בחינה קפדנית שלו, הם מחליטים מה בדיוק יכול להיות התפקיד שיביא להם את החיים הכי טובים בהסתמך על כל המידע הזה. אם פעם זה היה תחום הרפואה או תחום המשפטים שאליו נהרו ילדים רבים, הרי שכיום מדובר בעירוב בין להיות איש מצליח בזכות רשת חברתית, לבין להיות איש מצליח בשל תפקיד ברמה בכירה שבה נמצאים.

איך מגיעים להיות ברמה בכירה? יש כאלה שחושבים כי הדבר מתחיל עם כניסה אל תואר של מנהל עסקים בכל אחת מן המכללות והאוניברסיטאות המובילות בארץ, אבל, למשעה מדובר בשלל של כישורים שהתואר באופן וודאי אינו מלמד, אלא מתרכז בכל הדברים הללו שמנהלים צריכים לעשות בצורה כללית ולא מעשית. זה בדיוק השלב שבו רבים יוצאים אל עבר אימון עסקי למנהלים על מנת לסגור פערים.

 

מה עושים אחרי התואר

רגע אחרי שמסיימים את התואר רצים לחפש אחר מקום העבודה שבו יכולים לראות את העתיד הטוב ביותר מבחינת קריירה עם התקדמות ברורה קדימה. מה קורה בפועל? רבים נשארים בתפקידים זוטרים ולא תמיד מצליחים לממש את החזון הזה של תפקיד בכיר. אז מחליפים מקום עבודה בדרך לשם או נשארים בתפקידים שבהם החלום נשאר חלום. מה קורה כאשר אכן נכנסים אל התפקיד המיוחל? מגלים כי ישנם הרבה מאוד פערים בין כל מה שמלמדים בתואר, לבין מה שמנהל בפועל צריך לעשות ולדעת לעשות בצורה יומיומית.

זו גם הסיבה אשר מנהלים רבים בגינה נשלחים מרצון עצמאי לחלוטין או על ידי הארגון בו הם עובדים בתור שכירים אל עבר אימון עסקי למנהלים וזאת כדי לממש את הפוטנציאל שלהם בצורה הכי טובה שיכולה להיות, על פניח למידה של עולם הניהול שיכולה לקחת שנים רבות מידי.


 

התחברות לאתרקרא עוד..

מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד בהם הם לומדים או למדו

עוד בנושא...

Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com