הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
להוריד את משקל החגים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 17 אפריל 2018 18:50

הרבה מאוד אנשים שהעלו משקל בארוחות החג, מתחילים לבצע דיאטות כאסח על מנת להוריד כמה קילוגרמים. חשוב לבצע זאת בצורה בריאה

"משקל החגים" הוא מונח שמוכר לכולנו והוא מרמז, בדרך כלל, על עלייה משמעותית במשקל בעקבות האוכל הרב שמוגש בחגי ישראל. כל חג כולל בדרך לפחות 2 או 3 ארוחות מפוארות ובימים שלאחר מכן אוכלים שאריות של אותו אוכל שמן ומפנק שהיה בסירים יום לפני. החדשות הרעות הן שהקיץ קרוב, ואת כל משקל החגים הזה יש להוריד.

הורדה במשקל היא כמובן סיפור לא פשוט עבור המון אנשים. אף אחד לא אוהב לוותר על אוכל שמן וטעים ולעבור לתפריט מצומצם שכולל הרבה יקרות ואוכל דל. אולי גרוע מכך, אף אחד לא אוהב להתאמן באופן יום יומי, ולהכריח את עצמו לרוץ או ללכת לחדר כושר, בין היום העמוס שלו שכולל עבודה וזמן עם הילדים והאישה. לכן, אנשים מחפשים פתרונות פלא.

אז יש הרבה מאוד אנשים שמשתמשים בכל מיני תרופות ושיטות שונות ומשונות, אך בגדול, אם רוצים להוריד משקל, צריך לעשות זאת באמצעות עבודה קשה. העניין הוא שאפשר לקצר תהליכים באמצעות סוג של דיאטת כאסח שבמסגרתה עושים את כל המאמצים הללו, אך לתקופה קצובה במהלכה אמורים להוריד מספר רב של קילוגרמים.

להיעזר במקצוענים

דיאטת כאסח יש לעשות בזהירות מרבית. אנשים לא צריכים להרעיב את עצמם או לבצע התעמלות מוגזמת, מפני שזה גם לא בריא וגם לא יביא לתוצאה הרצויה. דיאטת כאסח צריך לבצע בעזרתו של איש מקצוע, שיבצע בדיקות על הגוף שלכם, יתייעץ אתכם לגבי דיאטה ומזון ויארגן לכם תוכנית התעמלות אינטנסיבית, אך בריאה.

הדבר החשוב ביותר הוא הבריאות, וגוף שמן הוא לא בריא. ניתן לעשות דיאטה מהירה, בריאה ואפקטיבית מבלי לפגוע בגוף, אך אסור לעשות זאת לבד, אלא רק בליווי של האנשים הנכונים ועם הרבה כוח רצון.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com