הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
להחליף את התאים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שבת, 16 יוני 2018 20:19

חומצה היאלורונית מאיצה את פעילות ההיאלורון בגוף וגורמת להצערת הפנים. חשוב לדבר עם כמה שיותר מומחים על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית

אנשים רבים פונים לתחום הקוסמטיקה הכירורגית על מנת לבצע שינויים בגוף. מה שבעבר היה נחשב חריג, הוא נפוץ מאוד כיום ואנשים תמיד מחפשים את הטרנד הבא, זה שיעשה אותם צעירים וחיוניים. התהליך הנפוץ ביותר הוא כמוב אצל נשים רבות המזריקות בוטוקס, אך יש הרבה מאוד דרכים כימיות ולא טבעיות אשר אנשים מבצעים. עם זאת, יש גם דרכים טבעיות ונעימות יותר להחזיר את החיוניות לפנים.

אם כבר מדברים על טרנדים טבעיים, הזרקת חומצה היאלורונית זהו נושא מעניין מאוד שהרבה מאוד אנשים נכנסים אליו לאחרונה. חומצה היאלורונות היא חומצה שכוללת בתוכה את החומר היאלורון, שזהו חומר שנמצא בגוף של כולנו. ההיאלורון אחראי בין השאר על תחלופה של תאים באזור הפנים והשפתיים והוא עובד בצורה מוגברת וטובה במשך מרבית השנים הצעירות שלנו. עם זאת, כאשר מתבגרים, כמו החומר בגוף יורדת ומתחילים לצוץ קמטים במקביל להצטמקות השפתיים.

על מנת להאט את הזדקנות הפנים ולהחזיר את הנפח לשפתיים, יש להגביר את רמת ההיאלורון בגוף, ואת זאת עושים, כמובן, באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית בכמות הנכונה. אנשים אשר בוחרים לבצע את ההליך הזה, צריכים להתייעץ עם רופאים מומחים על מנת לקבל מושג בכל הנושא, ולראות היכן הכי כדאי להם לבצע את ההליך.

ההחלטה הנכונה

להיאלורון יש יתרונות וחסרונות ולפני ההזרקה, חשוב להבין את הטיפול ומה הוא כולל, על מנת לראות שלא עושים נזק מיותר. למרות שמדובר על חומר טבעי ולא כימי, עדיין מדובר על הליך פולשני במידה כלשהי.

יש לא מעט קוסמטיקאים שעוסקים בתחום ויש להם הכשרה לבצע את ההזרקות, אך כדאי לעבור מספר מומחים, לדבר ולברר עם הטובים ביותר, על מנת להגיע להחלטה הנכונה שתמקסם את ההשקעה שלנו.


 
מאמרים נוספים :

» שומרים על מראה טוב

הגיל עושה את שלו, וככל שהזמן חולף לו פחות מתעסקים עם בעיות פשוטות של בחירת איפור שמסתיר פצעון אחת לחודש, ורואים עד כמה שהעור עצמו נעשה הרבה יותר מאתגר עם סימנים ברורים של הזמן שחלף לו על כרטיס הביקור הכי בולט של כל אדם - הפנים שלו.  אומנם נשים עדיין מככבות בתור אלה שפונות...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com