הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
להישאר רעבים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 31 יולי 2018 20:06

עובדים בכירים צריכים להוביל חברות להצלחות. כאשר הם מתוגמלים בהתאם, עם אופציות למניות, הסיכוי להצלחה עולה

יש הרבה מאוד סוגים של אנשים שמתנהלים אחרת מבחינה מקצועית. יש אנשים שהם יותר כריזמטיים ומובילים ואחרים שמעדיפים לקחת צעד אחורה ולא להסתכן יותר מדי. בדרך כלל, העובדים הבכירים יותר הם מהסוג הראשון, והם אלו שמתקדמים יותר ועושים את הכסף הגדול. לכן, הם צריכים להיות מתוגמלים בהתאם.

אין כל ספק שעובדים בכירים מקבלים משכורת גבוהה יותר מעובדים זוטרים, אך מה לגבי שיטת התגמול? היא שונה ומסקרנת כאחד. בעוד העובדים הזוטרים מסתפקים בהעלאות שכר קטנות שנתיות, ועובדי מכירות עובדים בשיטה של בונוסים או עמלות, לבכירים יש שיטה אחרת לחלוטין, שיכולה להתברר כגאונית או כהימור גרוע, תלוי בהצלחה של החברה.

תגמול בכירים קשור בדרך כלל לשוק ההון. אותם אנשים מקבלים את האופציה לקנות מניות ולהרוויח מההצלחה שהם אמורים לייצר. למעשה, הם קושרים את הצלחת החברה בהצלחה האישית שלהם והיכולת שלהם להשיג הצלחות תגרום להם להתעשר. מצד שני, אם ייכשלו בעבודה, יאבדו גם את הכספים בהם השתמשו כדי לקנות את המניות.

לקחת את המושכות

שיטת תגמול עובדים חייבת להיות אפקטיבית מכיוון שהעובדים צריכים להישאר "רעבים" על מנת לייצר רווחים לעסק. תגמול בכירים הוא פן קריטי בכל חברה, ואין לקחת אותו בקלות ראש. יש לדעת לייצר סוג של פירמידת תגמול איכותית שתגרום לכולם לרצות להרוויח יותר, בכך שיעשו עבודה יותר טובה עבור הבעלים.

העובדים הבכירים הם חוד החנית של החברה, והם אלו שצריכים לדעת לקחת את המושכות ולגרום לרווחים גדולים. כאשר יש שיטה טובה של תגמול בכירים הם יעשו עבודה הרבה יותר טובה, כאשר הם יודעים שהצלחה של החברה משמעותה הצלחה אישית בחשבון הבנק. חשוב מאוד לדעת לתגמל עובדים איכותיים, כדי שיישארו אצלכם ולא ילכו לעבוד אצל המתחרים.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com