הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
להצליח ביחד PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 20 מאי 2018 19:47

שיטת הזכיינות של לנדוור פונה להרבה יזמים אשר רוצים להצליח עם רשת בתי קפה משגשגת

רשת לנדוור היא אחת מרשתות בתי הקפה הטובות בישראל. בניגוד לרשתות אחרות שמגישות קפה וארוחות קלות, הרשת שמה דגש על קפה ומצליחה להגיש פולים ברמה גבוהה מאוד. הרשת ממשיכה להתפתח ונראה שעוד ועוד סניפים נפתחים ברחבי הארץ. הסניפים נפתחים כמובן באמצעות זכיינים שקונים את הזכות לפתוח סניף, ולקבל ליווי מהרשת כולה.

קניית זכיינות לנדוור היא מאוד פופולארית כיום מכיוון שהרשת מעודדת מאוד קנייה וליווי לאורך כל הדרך. לאחר התשלום הראשוני, מקבלים את הזכות לקנות ולהקים סניף, ובלנדוור יודעים לאפשר לזכיינים חופש פעולה. כל זכיין יכול לבחור את אופי הסניף, בין אם חלבי או בשרי וכן יכול לשחק עם התפריט עד רמה מסוימת.

המחיר של זכיינות לנדוור הוא משתנה ולאחר התשלום הראשוני, שעולה כמה עשרות אלפי שקלים, יש תשלומים נוספים כמו עלות הקמת הסניף, חומרי הגלם, הליווי הצמוד והפרסום. יש הרבה מאוד אלמנטים לקניית הזכיינות וכל אחד אשר שוקל לבצע את המהלך צריך לבדוק את כל ההשלכות.

טיפים מנצחים

לנדוור מעניקה ליווי צמוד שכולל הדרכות וטיפים מנצחים. יש עזרה לאורך כל הדרך והכסף שהולך ללנדוור על אותה עזרה מחזיר במהירות את ההשקעה, מכיוון שלחברה יש את הסוד המנצח. מרבית בתי הקפה בארץ נסגרים די מהר וקשה למצוא את הנוסחה. לנדוור מבחינתה, כבר הצליחה בענק וכעת מעניקה את האפשרות ליזמים להצליח ביחד איתה.

עם הדרכה וליווי של קפה לנדוור אפשר להגיע רחוק. בין אם בוחרים בתפריט חלבי או בשרי, הבסיס של הקפה תמיד שם והוא זה שמושך את הלקוחות הרבים להגיע לעשרות מוקדים ברחבי הארץ. העיצוב בכל הסניפים הוא דומה ומעניק הרגשה ביתית ובאופן כללי, מדובר ברשת שהיא איכותית יותר משאר הרשתות בארץ מכל הבחינות.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com