הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
להתפנק בפיגמה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 11 פברואר 2018 11:46

אם גם לכם נמאס מכל הזמן שאתם מבזבזים על להזמין בייביסיטר הביתה, להתארגן ליציאה בערב, חיפוש חנייה וכל זה עבור ארוחת ערב עם חברים, לנו יש את הפתרון

 

לא מעט אנשים רואים את היציאה למסעדה כבילוי מושלם, מקבלים ארוחה טובה ובמקביל יושבים ונהנים עם חברים. עם הזמן, אנשים התחילו לחפש מקומות ודרכי בילוי אחרים שבהם יכלו ליהנות עם חברים או גם כן זמן איכות לבד עם בן או בת הזוג.
כל ההתעסקות עם הדברים מסביב ליציאה למסעדה הפכה להיות מטרד ולכן זוגות רבים החליטו לוותר על הנושא.

לאור הירידה בכמות האנשים שמגיעים למסעדות, נוצר טרנד חדש של מספר שפים מובילים בארץ שבו הם מציעים את השירות שלהם אל בית הלקוח, שירות שכזה נקרא שף לבית הלקוח, שבו השף דואג לכל מה שריך כדי להכין את הארוחה שהלקוח הזמין, בעוד מה שנשאר לכם להכין הוא להגיע בזמן מהעבודה ולהיות רעבים.

בהתחלה לא מעט אנשים פקפקו בנושא זה של שף לבית אך מהר מאוד יותר ויותר אנשים התאהבו ברעיון והתחילו ליישם אותו גם כן אצלם. למהלך שכזה ישנם לא מעט יתרונות שהבולט שבהם הוא במידה ואתם אלרגיים לסוג מסוים של מזון, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעדכן בזמן את השף שמגיע לבשל לכם והוא כבר יבנה לכם תפריט מבלי להוסיף את המרכיב שעלול לסכן אתכם.
בעצם התפקיד שלכם הוא רק בבחירת השף ובהזמנתו אליכם הביתה במועד שמתאים לכם ולו.


אין דאגות

במידה ואתם בוחרים לבצע מהלך שכזה, אתם מהר מאוד מבינים כי יש בו הרבה יותר יתרונות מאשר חסרונות, מלבד היתרונות שציינו בפסקה הקודמת, מדובר על מהלך המעניק לכם ארוחה רומנטית בהרכב מצומצם שלכם ובת הזוג או מקסימום עוד זוג חברים.
אין לכם מה לדאוג איפה תמצאו חנייה, מה ללבוש, והאם הבייביסיטר מסתדרת עם הילדים לבד בבית או שהם עושים לה צרות ולא הולכים לישון.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com