הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לייעל את המכירות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 21 מאי 2018 11:16

חברת מכירות במיקור חוץ נותנת שירותים חשובים מאוד לכל עסק, ומורידה את הצורך בהתעסקות במיקרו

אף עסק לעולם לא יהיה שלם ללא עבודה אפקטיבית של כל האלמנטים שלו. החל מייצור אפקטיבי, מוצר טוב, אחסון וחלוקה, שירות לקוחות וכמובן – מכירות. המכירות הן אולי החלק הקריטי ביותר בכל המנגנון הזה, כי הוא זה שמביא את הבשורה ללקוחות הפוטנציאלים, הוא זה שנותן את ההבטחה והמוצר הוא זה שצריך לספק אותה.

חטיבת המכירות בכל חברה היא מקום מאוד אינטנסיבי ותחרותי. המון אנשים צעירים שמתחרים עם חברות מתחרות ובין עצמם על נתח מהעוגה ויודעים שמכירות בדרך כלל מגיעות עם עמלות. כלומר – תמכור יותר, וכך תרוויח יותר. התחרות הזו היא בריאה לעסק, אך פחות בריאה לעובדים, שנוטים להישחק, ולכן, יש הרבה מאוד בעלי עסקים ששוכרים שירותים של חברת מכירות במיקור חוץ.

חברת מכירות טובה היא חברה שעושה את כל מה שעושה חטיבת המכירות, רק באופן חיצוני, מבלי הצורך לנהל עובדים, לתת להם תנאים סוציאליים ולהדריך אותם. החברות הללו מבטיחות להגיע ליעדים מסוימים ודורשות עמלות די גבוהות, אך לאור העובדה שההתעסקות היא מינימלית ואם לא מרוצים, פשוט עוברים הלאה, התמורה בהחלט שווה את ההשקעה.

תהליך אפקטיבי יותר

בחברות המכירות יושבים אנשים איכותיים מאוד בתחום המכירות, עם ותק, קשרים ויכולות מוכחות. הם לוקחים את הידע הרב שלהם ומשקיעים את כל מרצם בהגעה ליעדים שהציב להם הלקוח, הלא הוא בעל העסק. אין כל צורך בניהול של עובדים, פשוט דרישה וקבלה, זה הכל.

עבודה במיקור חוץ היא אפקטיבית מאוד, למרות שהיא מקטינה את אלמנט המשפחה וההצלחה המשותפת בתוך חברה. כמו לכל דבר, יש לכך יתרונות וחסרונות, אך נראה שבמקרה הזה, לאור האופי של חטיבות מכירות בחברות שונות בארץ, הדרך הבטוחה והנעימה ביותר היא כן ללכת על אאוטסורסינג כדי לייעל את התהליך.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com