הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לייצר איכות לאורך זמן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 19 פברואר 2018 08:42

כל מכשיר אלקטרוני מכל סוג עובר בדיקת איכות כדי להבטיח שהוא יעשה את עבודתו לאורך זמן. מכל המכשירים הקיימים בשוק, RELIABILITY TESTS OF ICs הוא האיכותי ביותר

בדיקת האיכות היא חלק חשוב מאוד מכל ייצור של מכשיר אלקטרוני. כדי לדעת שהמכשיר איכותי ויכול לצאת למכירה צריך לבדוק אותו היטב ובמיוחד לבצע בדיקה עם תקלות יזומות כדי לראות איך המכשיר מתמודד איתם. התקלות היזומות יכולות להיות התחממות, סיכול של חוטים, לחיצה לא נכונה ועוד הרבה מאוד אלמנטים אלקטרוניים שיכולים להשפיע על תפקוד המכשיר באופן שוטף ולאורך זמן.

את בדיקות האמינות אפשר לבצע בכמה דרכים, אך הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מכשירי RELIABILITY TESTS OF ICs אשר עושים זאת באופן מושלם ויודעים לנתח בצורה מושלמת את פעילות המכשיר תחת לחץ. מעבר לבדיקות החשובות, המכשיר גם מבצע מדידות ובדיקות נוספות אשר עוזרות לייצור העתידי. כלומר מדובר במכשיר שהוא גם מחקרי לחלוטין.

עם מכשירי RELIABILITY TESTS OF ICs אפשר לקבל תמונה מדויקת מאוד לגבי כל תהליך הייצור והשכפול. כמובן שכל מכשיר נבדק בנפרד כדי לייצר אמינות מירבית לכל מכשיר ספציפי ולא רק באופן כללי. בימים כאלו, כאשר יש הרבה אנשים פעילים ברשתות החברתיות שיכולים לייצר נזק תדמיתי, בדיקת כל מכשיר באופן מדוקדק היא חשובה.

אמינות כמעלה ראשונה

לכל חברת אלקטרוניקה יש ליין גדול של מוצרים והמטרה של כולן היא לייצר מוצרים איכותיים באופן עקבי. לכל מוצר יש משמעות, אנשים מתפתחים דעות על מותגים וכל חוויה רעה נצרבת אצלם ועוברת גם למשפחה ולחברים שלהם.

אמינות היא התכונה הכי חשובה למרבית האנשים אשר קונים מוצר חשמלי מגל סוג. הם רוצים להשתמש בו לאורך זמן ובצורה טובה. גם אם התפקוד יורד קלות עקב בלאי, או שהצבא נמחק קצת, זה כלום כאין וכאפס לעומת היכולת של המכשיר לעשות את העבודה שלו גם תקופה ארוכה לאחר שנקנה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com