הפוך לעמוד הבית
 • חיפוש מאמרים באתר
 • חיפוש ב Google
 • חיפוש ב Yahoo
לימודי נדל"ן על אודות פעילותו של איש הנדל"ן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י יעקב   
חמישי, 31 מרץ 2011 12:56


כל בן אדם שמעוניין להתחיל לעבוד ולהיות מוסמך בתחום עסקי הנדל"ן צריך להתחיל להשתלם בלימודי תיווך נדל"ן. לימודי נדל"ן ראויים לאנשים שמצויים בתחום הזה ומעוניינים להרחיב את ידיעתם ולכל אדם הרוצה לפתוח בקריירה שנייה . לא כל אחד מסוגל לפעול בענף הנדל"ן . על מנת לפעול בתיווך נדל"ן יש צורך בהיתר של משרד המשפטים.  לימודי נדל"ן מדריכים אתכם למבחנים המתקיימים מטעם משרד המשפטים ולהתחיל לעסוק בתחום. אנשים רבים חוברים לשטח הקרקעות בגלל הרווחים העצומים שקיימים בסקטור הנ"ל.קורס תיווך- על אודות מה נלמד בקורס • · קורס תיווך מאמן את הלומדים לצורך הבחינות של משרד המשפטים ויבטיח , עד כל שאפשרי, את ההצלחה במבחנים.


 • ·        קורס תיווך מאמן את הלומדים לפעילות בשטח הנדל"ן ,למכירת בתים וקרקעות וליוזמות בסקטור הנדל"ן. בתכנית הלימודים יקבלו משתתפי הקורס השכלה רחבה ורקע על אודות תחום הקרקעות.  חשוב לדעת כי תחום הבתים והדירות והקרקעות משתנה מזמן לזמן ויש מקום לצפות לאירועים שונים.


 • ·        לימודי נדל"ן יקנו לתלמידים כושר אבחון ובקיאות במיני עסקאות הנדל"ן השונים. תודות ללימודים ידעו הלומדים להכיר בין מיני נכסי הנדל"ן הרבים, לקלוט מהי עסקה משתלמת ובאיזה עסקת נדל"ן לא כדאי להשקיע.


 • ·        קורס תיווך יאמן את הלומד ויכשיר דרך להיכרות עם מתווכים אחרים ולהשקעות שיתופיות.
לימודי נדל"ן - הצעות לסוכן החדש • ·        בנושא הנדל"ן יש נושאים שונים ורב גוניים . כדאי להתעסק בעניין אחד ולתרגל אותו כראוי . לא כדאי לעבוד בתחומים שונים , הפעילות בעניינים רב-גונים תגרום לתסבוכת וגם לפספוס הכנסות.


 • ·        לסוחר נדל"ן שמתחיל לעסוק בענף רצוי לעבוד , בתחילת דרכו, במשרד ותיק ומנוסה. רק אחרי התנסות של תקופת זמן יהיה מסוגל  הסוכן לפתוח משרד עצמאי.


 • ·        לא שווה לחסוך את שכר הלימוד בקורס הנדל"ן. נושא הנדל"ן הוא שוק רנטבילי ואת העלות בדמי הלימוד יהיה אפשרי לקבל בחזרה במספר עסקאות לא רבות.


 • ·        בשביל להיות סוחר קרקעות בעל ניסיון ואמין חיוני להבין כהלכה את כל תקנות הנדל"ן . קורס לימודי נדל"ן יקנה לסוכן המתחיל את כל הידע הנוגע לעניין.


 • ·        קימת ברירה לגשת לבחינות הממשלתיות אף ללא לימודי קורס תיווך, אולם אין כל ספק כי  הלימודים בקורס יכינו את הלומד וימקסמו את מידת ההצלחה.


 • ·        לא כל מי שרוצה יכול להפוך לסוכן נדל"ן . אדם מי שיש לו הרשעה פלילית לא מסוגל לרכוש אישור להתעסק בענף.


 • ·        בטרם שמבכרים מקום לימודים מקצועי כדי ללמוד לימודי נדל"ן ,כדאי לבצע מחקר שוק, לבחון את טיב הלימודים , לברר מי המרצים בקורס ולערוך השוואת עלויות.


 • ·        לא רק בעל מקצוע ששואף לעבוד בשטח הנדל"ן לומד בקורס. גם עורכי דין, סוכני ביטוח ועוד אנשי מקצוע שונים שפועלים זה מכבר בנושאים מקבילים , רוצים להשתלם בקורס נדל"ן ולקבל מומחיות פרופסיונלית.

 
מאמרים נוספים :

» גם בעידן האינטרנט, אנשים מחפשים דירה עם מתווך

העבודה אל מול המתווך חוסכת לכם המון זמן, מבטיחה כי תגיעו לראות אך ורק את הנכסים שתואמים לצורך המדויק שלכם, ואפילו יש מי שיסייע לכם בניהול המשא ומתן.מתווכים עוברים הכשרות רבות, כאשר חלק לא מבוטל מהם גם לומד קורסים כחלק מתכנית של . מאחר ואתם לא עוברים דירה בכל יום, תנו למתווך...

» יתרונות וחסרונות של רכישת דירה על הנייר

אחד הנושאים שעליו מדברים לאורך , הוא הנושא של רכישת דירות על הנייר. על מה כולם מדברים? בעוד ישנן דירות שניתן לרכוש מבניינים קיימים – חדשים או ישנים, גם ישנן דירות שניתן לרכוש בשלב התכנון הראשוני. המשמעות היא שההתרשמות מהדירה מתבצעת על סמך תרשימים ותכניות, ולא על סמך ביקור...

» השקעה בנדל"ן ישראלי – גם בגלל הבירוקרטיה

כמשקיעי נדל"ן, הדבר החשוב לכם ביותר הוא מידת הרווח שלכם. זו הסיבה שהמון משקיעים ישראלים כבר לא מסמנים יעדי השקעה אך ורק בישראל, אלא גם בחו"ל. עם זאת, לאחר שטועמים את החוויה של ההשקעה מחוץ לישראל, מגלים כי לא כל הנוצץ זהב. השקעה בחו"ל מגלמת בתוכה לא מעט אתגרים, כמו גם הוצאות שונות...

» קורס נדל"ן – מה תבדקו לפני ההרשמה?

אתם להוטים להירשם אל קורס השקעות נדל"ן? אתם לא לבד! תחום הנדל"ן הוא תחום מסקרן וממגנט שרבים רוצים ללמוד אותו ובעתיד גם לעסוק בו. לפני שגם אתם משנים את הסטטוס שלכם ל"סטודנטים", חשוב שגם אתם תבדקו מספר דברים חשובים לפני הרשמתכם:האם נדרש לכם ידע קודם?ישנן המון מסגרות שונות המקשות...

» איש לא ניגש למכרז לבניית 84 קוטג'ים כי לא היה מכרז פתוח

רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) פרסמה למכרז שלושה מגרשים, בשכונת שחמון, רובע 11. במכרז המדובר נועדו להבנות 84 קוטג'ים טוריים, כלומר צמודים זה לזה בקירות משותפים, על מגרשים קטנים של 200 מ"ר כל אחד. מועד סיום ההגשה למכרז נקבע ל-27 בחודש מרץ השנה אך במועד זה כלל לא הוגשו הצעות למגרשים שבמכרז,...
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי לימודי נדל"ן על אודות פעילותו של איש הנדל"ן
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com