הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
למה אנחנו נוטים לוותר על המיקוד? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י עומרי   
שני, 29 מאי 2017 10:54

למה אנחנו נוטים לוותר על המיקוד? אחת הסיבות היא שאנחנו לא זוכרים את המיקוד כי הוא כבר לא 5 ספרות כמו פעם...אם היינו זוכרים אותו, אין לנו שום סיבה באמת לרשום צ'יק צ'ק כמה ספרות ולהמשיך בהזמנה שלנו. גם אם זו פעולה פשוטה יחסית למצוא ולאתר את המיקוד שלנו, אנחנו לא עושים אותה כי זה דורש מאיתנו יותר זמן, גם אם זה 20 שניות. מהסיבה הזאת, אתרים גדולים בתחום הקניות אונליין מחייבים כבר לקוחות להזין מיקוד כי הם הבינו שכך גדל הסיכוי שלקוח מקבל את החבילה שלו ועל הדרך הטמיעו את האפשרות לאתר את המיקוד שלכם בקלות ישירות דרך האתר שלהם. ככה אתם אפילו לא צריכים לצאת מהאתר או לאבד את החשק להמשיך בקניה.

חברות ואתרים גדולים בתחום הקניות אונליין (E-commerse) כמו איביי, אמזון, דיל אקסטרים, אליאקספרס, אתר Zipy הישראלי ודומיהם, החלו לאחרונה לחייב את הלקוחות שלהם להזין גם את המיקוד שלהם באזור הזנת הכתובת לפני ביצוע רכישה. אם בעבר עניין זה היה רשות בלבד, היום לא תוכלו להמשיך בתהליך הקניה שלכם אונליין אם לא תזינו אותו. מה כל כך חשוב פתאום בלהזין גם את המיקוד בלי קשר לכתובת ? אז מאחר ואין זה חדש שלא כל החבילות מגיעות ליעדן עקב סיבות שידועות יותר לדואר מאשר לנו, המיקוד, שמהווה אינדיקציה נוספת לכתובתו של הנמען הפך להיות פריט שחובה להזין בכל כתובת באשר היא. המיקוד הוא תעודת הזהות של האזור שלכם ואם להיות ספציפי, של הבניין שלכם. קחו את המיקוד שלכם לדוגמה והשתמשו באתרים שמאפשרים למצוא כתובת לפי מיקוד. הזינו את המיקוד שלכם ואתם תקבלו את שם הרחוב שלכם ומספר הבניין שבו אתם גרים, במדויק. אז אנחנו מבינים שהמיקוד הוא שכבת מידע נוספת בשביל הדואר לדעת היכן בדיוק אתם גרים, למקרה והכתובת שהזנתם שגויה או חסר בה מידע קריטי. מעבר לכך, מכונות אוטומטיות בדואר יכולות לקרוא את המיקוד שעל גבי החבילות ולשנע אותם לאזור החלוקה שלכם ללא צורך במגע אנושי, מה שללא הגזמה יכול לחסוך לכם לא מעט שעות ואפילו ימים בקבלת החבילה שלכם.

אז איך מוצאים מיקוד? פשוט – כניסה למנוע החיפוש של גוגל וכתיבה בשורת החיפוש שלו את המונח "איתור מיקוד" (ניתן כמובן לרשום זאת בלי המרכאות) יעלה בפניכם מספר תוצאות רצויות שמאפשרות לכם לאתר את המיקוד שלכם בקלות. אתם פשוט מזינים שם את הפרטים הנדרשים ולוחצים אישור והמיקוד יופיע לפניכם. כהמלצה שלנו, בכל הזמנה שלכם אונליין, תזינו מיקוד. זה אמנם לא קריטי אך במידה וכן תימצא בעיה בכתובת (אפילו אם המוכר עצמו העתיק את הכתובת לא נכון) המיקוד יהיה שם בשביל להציל את היום.

 

 


 
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה הובלות ושינוע למה אנחנו נוטים לוותר על המיקוד?
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com