הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
למה זה קורה לי? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 07 ינואר 2018 14:45

תמיד אמרתם שלכם זה לא יקרה, שאתם תהיו ביחד לנצח? עד שבסוף הבנתם כי אין ברירה וצריך לפרק את החבילה

 

אנשים רבים מעידים כי הם באמת האמינו שהזוגיות שלהם היא תהיה המוצלחת ביותר, כזו ששום דבר לא ישפיע עליה ותמיד בני הזוג ישארו ביחד.
הרגשה זו הינה מה שמרבית הגברים מרגישים בתחילת החיים המשותפים עם בת הזוג שלהם, עד שיום אחד הם מבינים כי המצב לא מושלם כמו שהם חשבו, ההפך הוא הנכון המצב רחוק מאוד משלמות, וכעת עליהם לקבל החלטות כיצד להמשיך את החיים שלהם.

במידה והם מחליטים כי הם לא מוכנים יותר והפתרון היחידי הוא לפרק את החבילה אז הרשו לנו לתת פה מספר עצות לגבר המתגרש במטרה שהוא לא יהפוך להיות השעיר לעזאזל שבגללו כל החבילה מתפרקת. חשוב מאוד לזכור כי במידה וישנם ילדים בתמונה, אז עליכם לעשות הכל כדי להשאיר אותם מחוץ לעסק, לא הייתם רוצים לעשות מהלכים שעלולים לפגוע בעתיד שלהם.

כעת שאתם מחפשים עצות לגבר המתגרש הרשו לנו להגיד כי הדבר הטוב ביותר שניתן לעשות הוא לשכור עורך דין שייצג אתכם בכל הדיונים והפגישות, זאת על מנת לשמור על האינטרס שלכם בכל עת. במידה ובת הזוג שלכם מגיעה לפגישות אלו עם עורך דין אין כל סיבה שאתם תגיעו לבד ותתנו לרגשות שלכם להשפיע עליכם ולהיפגע מזה בהמשך.


הסיבה לגירושים

במידה וזוגות מחליטים להתגרש כי אחד מהצדדים בגד או שיקר אז תהליך הגירושים הוא ברוב המקרים מלווה בויכוחים סוערים וחילופי דברים לא פשוטים. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם בני הזוג מבינים יחד כי עדיף לשניהם להתחיל ולחיות מחדש את החיים לבד וזאת מתוך הבנה כי החיים המשותפים לא עושים להם טוב והמצב רחוק מאוד מכפי שהוא היה בתחילת הדרך.
במצב זה בני הזוג מצליחים לקבל החלטות בוגרות במטרה לצאת לדרך חדשה בהקדם האפשרי.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com