הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
למה חשוב ללבוש מדרסים לחיילים? PDF הדפסה דוא
למה חשוב ללבוש מדרסים לחיילים? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אלי קביליו   
ראשון, 03 פברואר 2019 09:04

חיילים ובעיקר לוחמים, נושאים על גופם משקל רב, אם זה הנשק, ציוד מבצעי, מים וכמובן משקל גופם. בדרך כלל המשקל הרב יהיה במסעות ארוכים אשר החיילים הקרביים עושים לעיתים קרובות. בזמן מהלך המסע, כל משקל גופם של החיילים "נופל" על כף הרגל שלא יכולה להתמודד עם העומס הרב הזה ואז נגרמות פציעות ובעיות עם כף הרגל. מדרסים לחיילים בהתאמה אישית באים לפתור את בעיית ולמנוע פציעות בכף הרגל.

אז למה בעצם חשוב לשים מדרסים לחיילים?

חבישת המדרס בכף רגלו של החייל חשובה מאוד להמשך תפקודו כלוחם וכחייל שלוקח משקלים רבים, המדרס מפזר את העומס על כף הרגל באופן אחיד וככה מונע את הפציעה בכף הרגל. המדרס מותאם אישית לכף רגלו ולנעליים הצבאיות, שידוע שמבחינה אורטופדית הם גרועות. יתרון נוסף שיש למדרס בנעל הצבאית הוא שהנעל שהרגל נושמת ולא מזיעה כמו שקורה ללא המדרס.

את המדרסים יעשו לכם אורטוטיסטים מורשים, לאחר בדיקה לכף הרגל באמצעות מכשור אלקטרוני חדיש, כזה המדמה ממש את כף הרגל בזמן הליכה או ריצה ובכך מאפשר לייצר את המדרס המדוייק ביותר בהתאם לכף הרגל. המדרסים מיוצרים מחומרים נושמים, חומרים עמידים וחזקים עם עמידה ובלימת הזעזועים. שימו לב, כי לא מומלץ להשתמש במדרסים פשוטים, מדרסי גבס או משהו אחר, מאוד מומלץ להשתמש במדרס מותאם אישית אשר יוצר בהתאם לכף הרגל וכמובן מותאם לנעל הצבאית.

 
מאמרים - עמוד הבית רפואה אורטופדיה למה חשוב ללבוש מדרסים לחיילים?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com