הפוך לעמוד הבית
 • חיפוש מאמרים באתר
 • חיפוש ב Google
 • חיפוש ב Yahoo
למה רצוי לרכוש ידע בקורס נדל"ן PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י יעקב   
חמישי, 31 מרץ 2011 12:55


כל אדם שמעניין אותו לפעול ולהתמקצע בתחום הנדל"ן חיוני שיתחיל ללמוד לימודי תיווך נדל"ן. לימודי נדל"ן ראויים למתווכים העוסקים בנושא זה ומעוניינים להגדיל את רמת השכלתם ולכל מי שרוצה להתחיל בקריירה נוספת . לא כל אחד יכול להתעסק בענף הנדל"ן . כדי  לעסוק בתיווך נדל"ן ישנו צורך באישור שניתן על ידי משרד ממשלתי.  לימודי נדל"ן מכינים  אותנו למבחנים המתקיימים מטעם המשרד הממשלתי ולעבודה בנושא. רבים חוברים לסקטור הנדל"ן בשל הרווחים הרבים שקיימים בתחום זה.קורס תיווך- איזה הם נושאי הלימודים • · קורס תיווך יאמן את הלומד לצורך הבחינות הממשלתיות ויבטיח , עד כל שאפשר, את ההצלחה במבחנים.


 • ·        קורס תיווך יכין את התלמידים לפעילות בתחום הנדל"ן ,לתיווך דירות וקרקעות וליזמות בענף הנדל"ן. במשך הלימודים יקבלו לומדי הקורס ידיעה רחבה ורקע על שוק הקרקעות.  כדאי להיות מודע כי ענף הבתים והדירות והקרקעות שונה מזמן לזמן ואפשר לחכות לאירועים כאלה ואחרים.


 • ·        לימודי נדל"ן יקנו ללומדי הקורס אפשרות אבחון והבנה במיני נכסי הנדל"ן השונים. הודות ללימודי הקורס יבינו המתלמדים להכיר בין מיני העסקים הרבים, להתמצאות איזה עסקה שווה ובאיזה עסקה לא שווה להשקיע.


 • ·        קורס תיווך יכשיר את ההמשתלם ויכין דרך להיכרות עם מתווכים אחרים ולעסקאות משותפות.
לימודי נדל"ן - אינפורמציה שחשוב לדעת • ·        בתחום הנדל"ן יש תחומים רבים ומקיפים . כדאי להתעסק בתחום מסוג אחד ולהבין אותו היטב . לא מומלץ לפעול בנושאים רב-גונים, העשייה בתחומים שונים תגרום לבלבול ואף להפסד הכנסות.


 • ·        לסוחר קרקעות שמתחיל לעסוק בענף ראוי להתחיל לעבוד , בראשית הדרך, במשרד תיווך ותיק ובעל ניסיון. רק אחרי התנסות של שנים ספורות יהיה מסוגל  הסוכן לפתוח משרד עצמאי.


 • ·        לא כדאי לחסוך את עלות ההשתלמות בקורס הנדל"ן. תחום הנדל"ן הוא תחום מכניס ואת ההוצאות בדמי הלימוד נוכל לקבל בחזרה באי אלו עסקאות לא רבות.


 • ·        בשביל להיות מתווך נדל"ן בעל ניסיון ואמין יש להבין כמו שצריך את כל תקנות הנדל"ן . קורס לימודי נדל"ן יעניק למתווך הנמצא בתחילת הדרך את כל הידע השייך לנושא.


 • ·        קימת ברירה להגיע לבחינות משרד המשפטים גם בלי לימודי קורס תיווך, אולם אין ספק כי  הלימודים בקורס ימקצעו את המתלמד וימקסמו את יכולת ההצלחה.


 • ·        לא כל אחד יוכל להיות סוכן נדל"ן . בן אדם בעל הרשעה פלילית לא יהיה מסוגל לרכוש היתר לעסוק בענף הנדל"ן.


 • ·        קודם שבוחרים מוסד לימודים מתאים כדי להשתלם בקורס נדל"ן ,רצוי לערוך בדיקת שוק, לברר את טיב הלימודים , לברר מי המלמדים בקורס ולהשוות מחירים.


 • ·        לא רק בעל מקצוע שרוצה להתעסק בנושא הנכסים משתלם בקורס. גם עורכי דין, סוכני ביטוח ואנשי מקצוע שונים שפועלים זה מכבר בעניינים מקבילים , מתעניינים ללמוד בלימודי נדל"ן ולרכוש ידיעה מקצועית.

 
מאמרים נוספים :

» גם בעידן האינטרנט, אנשים מחפשים דירה עם מתווך

העבודה אל מול המתווך חוסכת לכם המון זמן, מבטיחה כי תגיעו לראות אך ורק את הנכסים שתואמים לצורך המדויק שלכם, ואפילו יש מי שיסייע לכם בניהול המשא ומתן.מתווכים עוברים הכשרות רבות, כאשר חלק לא מבוטל מהם גם לומד קורסים כחלק מתכנית של . מאחר ואתם לא עוברים דירה בכל יום, תנו למתווך...

» יתרונות וחסרונות של רכישת דירה על הנייר

אחד הנושאים שעליו מדברים לאורך , הוא הנושא של רכישת דירות על הנייר. על מה כולם מדברים? בעוד ישנן דירות שניתן לרכוש מבניינים קיימים – חדשים או ישנים, גם ישנן דירות שניתן לרכוש בשלב התכנון הראשוני. המשמעות היא שההתרשמות מהדירה מתבצעת על סמך תרשימים ותכניות, ולא על סמך ביקור...

» השקעה בנדל"ן ישראלי – גם בגלל הבירוקרטיה

כמשקיעי נדל"ן, הדבר החשוב לכם ביותר הוא מידת הרווח שלכם. זו הסיבה שהמון משקיעים ישראלים כבר לא מסמנים יעדי השקעה אך ורק בישראל, אלא גם בחו"ל. עם זאת, לאחר שטועמים את החוויה של ההשקעה מחוץ לישראל, מגלים כי לא כל הנוצץ זהב. השקעה בחו"ל מגלמת בתוכה לא מעט אתגרים, כמו גם הוצאות שונות...

» קורס נדל"ן – מה תבדקו לפני ההרשמה?

אתם להוטים להירשם אל קורס השקעות נדל"ן? אתם לא לבד! תחום הנדל"ן הוא תחום מסקרן וממגנט שרבים רוצים ללמוד אותו ובעתיד גם לעסוק בו. לפני שגם אתם משנים את הסטטוס שלכם ל"סטודנטים", חשוב שגם אתם תבדקו מספר דברים חשובים לפני הרשמתכם:האם נדרש לכם ידע קודם?ישנן המון מסגרות שונות המקשות...

» איש לא ניגש למכרז לבניית 84 קוטג'ים כי לא היה מכרז פתוח

רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) פרסמה למכרז שלושה מגרשים, בשכונת שחמון, רובע 11. במכרז המדובר נועדו להבנות 84 קוטג'ים טוריים, כלומר צמודים זה לזה בקירות משותפים, על מגרשים קטנים של 200 מ"ר כל אחד. מועד סיום ההגשה למכרז נקבע ל-27 בחודש מרץ השנה אך במועד זה כלל לא הוגשו הצעות למגרשים שבמכרז,...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית למה רצוי לרכוש ידע בקורס נדל"ן
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com