הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
למי מתאים אירוע של בר מצווה בכותל? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י refael-events   
ראשון, 15 אפריל 2018 12:55

למרות שכבר הפקתם לילדכם אירוע יום הולדת, עדיין איש לא הכין אתכם להפקה הגדולה באמת: אירוע בר המצווה. לכאורה, מדובר על עוד תאריך המסמל את הלידה של ילדכם האהוב, אך במסורת היהודית גיל 13 הינו גיל מיוחד ובעל משמעות גדולה. הדרך שלכם לחגוג? עם הפקת בר מצווה בכותל!


ילדים חילוניים שרוצים להתחבר למסורת:


המון פעמים מייחסים את אירועי בר המצווה הנערכים בכותל אך ורק לילדים המגיעים ממשפחות מסורתיות. בפועל? המון ילדים הגדלים במשפחות חילוניות לחלוטין, בוחרים בהחלטה משותפת עם הוריהם לגעת בקדושה ובטוהר שבעיר ירושלים. אירוע בר המצווה, האירוע שמסמל את חתימת פרק הילדות וכניסה אל עולמם של הבוגרים, הינו האירוע המתאים ביותר להתחבר בו למסורת ולתרבות העשירה של העם היהודי. הפקת בר מצווה בכותל כוללת מסע מרגש ומרתק שכל ילד צריך לחוות לפחות פעם אחת בחיים.


ילדים למשפחה דתית: הכותל עד לחיים הבוגרים שמתחילים:


גם הילדים המגיעים מהמשפחות הדתיות דבקים ברעיון המקורי ביותר: הפקת בר מצווה בכותל. ישנם לא מעט ילדים שמסכמים את אירוע בר המצווה בבית הכנסת השכונתי, אך האירוע המתקיים בירושלים הינו אירוע המבוסס על אווירה שונה, ייחודית ורוחנית. ימי ההולדת שנחגגו עד כה לא יהיו דומים ליום ההולדת ה-13 – אירוע המצווה הגדול. תוכלו לעבור את המסע המרגש עם חברה מקצועית שתוכל לדאוג לכם לכל הנדרש: נקודת איסוף לאורחים, ארוחת בוקר מפנקת, מסע בעיר הקודש ותפילות הנערכות עבור ילד בר המצווה.


רעיון מקורי, קדוש וטהור שלא דומה לשום דבר אחר:


בעוד ישנם אלו שבטוחים כי ירושלים הינה נחלתם של אחדים ושל אחרים לא, הרי שירושלים הינה עיר על זמנית הקושרת בין כל הדתות. כשם שהעיר קדושה לכל הדתות, כך היא גם נוגעת בכל אדם – חילוני או דתי. הפקת אירוע בר המצווה הינה הפקה שתזכו לה רק פעם אחת בחיים, כך שזו ההזדמנות שלכם להעניק לילדכם רגעים מיוחדים, מרגשים וכאלו שהוא טרם חווה. בעוד ישנם מתחמי אירועים המציעים לכם לחגוג את האירוע, העיר ירושלים הינה תפאורה חופשית ומרהיבה הזמינה לכל ילד חוגג.


 
מאמרים נוספים :

» אתם קובעים את מחיר אירוע בר המצווה

בבית, במתחם אירועים או בכותל:מרבית תקציב האירוע שלכם יושקע בלוקיישן בו תחגגו. כאן הורים יקרים, נדרש מכם לקבל החלטה מושכלת ונבונה. ראשית, דעו כי הלוקיישן היקר ביותר הוא לא בהכרח זה המתאים לכם ביותר, ובטח לא זה שיעניק לכם אירוע מרגש יותר. ניתן להציע שלושה לוקיישנים שונים שהינם...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית למי מתאים אירוע של בר מצווה בכותל?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com