הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
למנוע מבוכה עוד לפני שהיא קורית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י שאול   
שלישי, 12 מרץ 2019 12:45

למנוע מבוכה עוד לפני שהיא קורית

גברים רבים חווים חוויות מביכות בחדר המיטות הקשורות לבעיות בתפקוד המיני. אם גם אתה סובל מבעיות דומות וחווית בעצמך תחושות לא נעימות מול האשה או הגבר איתם היית בסיטואציה אינטימית מאוד חשוב כי תטפל בעצמך. אל תדחה למחר מה שאפשר לעשות כבר היום. במאמר זה תוכל להכיר מעט מדרכי ההתמודדות השונות עם הבעיה ממנה אתה סובל ולבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורך.

פתרון מהיר ויעיל לבעיות בחדר המיטות

לעיתים ,למרות ההבנה כי בעיית אינן אונות ודומותיה מצריכות טיפול ארוך טווח ומעמיק, אין האדם הסובל מבעיות אלו מסוגל להשקיע ולהתמיד עד קבלת הפתרון, בעיקר כי ישנם פתרונות מהירים מאוד ויעילים אשר נותנים מענה בטווח הקצר. ברור שפתרונות אלו הם אינם פתרונות קסם ולא נותנים את הפתרון המקיף והמלא אלא רק מענה נקודתי, אבל לפעמים זה כל מה שאדם רוצה וצריך ברגע נתון. תכשירים רבים הנצרכים באופן חוקי עושים את העבודה ללא כל ספק, אחד מהתכשירים המוצלחים בשוק הוא קמגרה ג'ל. זהו ג'ל שניתן לשתות ולקבל השפעה בטווח כמעט מיידי המחזיק את הזקפה שלך למספר שעות רב. כדוגמתו יש גם את כדור הויאגרה שעושה פעולה דומה.

בעיות פיזיות ונפשיות והקשר לבעיות בתפקוד המיני

מחקרים רבים כבר מצאו כי יש קשר ישיר בין גוף לנפש. לעיתים כאשר הנפש כבויה וסובלת ההשפעה על הגוף היא מידית – לדוגמא אדם הסובל מדיכאון עקב סיבה כזו או אחרת יראה השפעה מידית על התפקוד בחדר המיטות. מבחינה נפשית, לאדם מדוכא יש קושי להגיע לסיפוק מיני ולספק את הפרטנרים שלו. העניין הזה גם עובד הפוך – לעיתים ישנה בעיה פיזית הגורמת לאין אונות אשר משפיעה באופן ישיר על המצב הנפשי של אדם המתמודד עם בעיה זו וגורמת לו לחרדות רבות, חוסר ביטחון עצמי, פגיעה באגו הגברי ועוד ולכן אדם זה אינו מצליח לתפקד בחדר המיטות. לא משנה מה קדם למה, רצוי מאוד כי תטפל גם בבעיה הגופנית וגם בבעיה הנפשית.

"להקדים תרופה למכה"

לא תמיד יש זמן, חשק או רצון לטפל בבעיות נפשיות או פיזיות. אנשים כיום עסוקים מאוד בעבודה ובגידול המשפחה ולכן לא מתפנים לטפל בדבר החשוב ביותר – הם עצמם. לכן הומצאו התכשירים הנותנים פתרון יעיל ומידי. תכשיר דוגמת קמגרה ג'ל, שניתן לשתות אותו לקבל השפעה מידית יגרום לך להרגיש טוב עם עצמך, גם אם זה למספר שעות בודדות. נכון שאין תחליף לטיפול פסיכולוגי טוב ותכשיר מסוג זה אינו תחלופה לכך, אבל זהו אי של שקט ושפיות למספר שעות הנותן הרגשה טובה בחדר המיטות, ומחזיר לגבר תחושות טובות ומעט מהביטחון העצמי האובד שלו.

אל תעבור את זה לבד

לא משנה מאיזו בעיה ספציפית אתה סובל בחדר המיטות, אל תעבור את זה לבדך. קיימות כיום מספר פלטפורמות שונות של טיפולים היכולים לסייע לך בפן הנפשי וגם בפן הפיזי. ישנן קבוצות תמיכה, ישנו טיפול בשיחות טלפון דיסקרטיות, ישנו טיפול פסיכולוגי קלאסי וכמובן כי במקביל לכל אלו רצוי לפנות לרופא המשפחה שלך שיוכל להמליץ לך על אופציות נוספות. כשאתה לא לבד ואתה פוגש גברים נוספים במצב שלך או לחילופין משתף איש מקצוע במה שעובר עלייך זה עוזר ונותן מרגוע מסוים לנפש הסובלת.  

 


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית למנוע מבוכה עוד לפני שהיא קורית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com