הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
למצוא בית מלון בארץ PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אריאל   
שני, 21 נובמבר 2011 11:49
ארץ ישראל הפכה להיות, במשך הזמן האחרון, מוקד משיכה רלוונטי לנופש עם המשפחה. מבקרים מכל רחבי העולם טסים לארצנו בכדי לבלות ולהוריד הילוך. בכל אזור בארץ אפשרי לאתר מלונות הרלוונטיים לכל אדם ולכל טיפוס של אורח. המלונות כאן מאפשרים פעילויות הקשורות יותר מכול למקום הימצאותם - לכן אפשר לאתר מלונות שמסתמכים על הקירבה לחוף הים, כאשר רבים אחרים מתבססים על הפעילויות שמכילה העיר בתוכה הם קיימים. מחקר מסוכם זה יסקור את המלונות המגוונים המפוזרים בכל רחבי ארצנו, ונמסור המלצות אודות מקומות שהעדפנו בצורה פרטית.

בתי מלון בתל אביב
העיר תל אביב זוהי עיר חשובה בארצנו, יעד מהותי לנופש. לא בכדי היא נקראת "עיר ללא הפוגה". בשביל מתארחים, מלונות בתל אביב מאפשרים עושר אטרקציות שמבוססות על הימצאותם בתוך תל אביב - מסיבות, מועדוני ריקודים, החוף ועוד. אם המנוחה שלכם נדרשת להתקיים במקום מרכזי, צמוד לשפת הים - מדובר ביעד ראוי ואקטואלי. תוך כדי מנוחתכם בתל אביב, יש ביכולתכם לראות מבקרים רבים מספור שמתעניינים בארצנו, מוסדות תרבות עממית כדוגמת הופעות והצגות תיאטרון, בתי קולנוע - וללא ספק, חיי לילה ערים המציעים מסיבות ופאבים שאליהם ניתן לצאת לבלות. כראוי למעמד שלה כיעד מועדף למבקרים, המלונות בתל אביב ידועים כבעלי איכות בין לאומית מבחינת הרמה של השירות ללקוח והמראה. בשביל כל מי שחובב את הים התיכון, את אווירת העיר המרכזית, את מגוון האטרקציות - מוזמן להתארח בבית מלון בתל אביב ולהתפעל בכוחות עצמו.

בתי מלון באשקלון
כאשר תבקשו ליהנות בסביבת הים והחוף, אולם למנוע ממכם את ההתנסות של העיר הרועשת, יש ברשותכם לאתר מלונות באשקלון שיהיו מסוגלים להעניק לכם כיוון משובח לחופש בישראל. בזמן האחרון, אשקלון נהפכה להיות יעד מקובל לתיירות פנים, בשל היותה רגועה ופחות סואנת מתל אביב, אבל למרות זאת סמוכה למרכז הארץ. מלבד זאת, בתי מלון באשקלון מאפשרים פעילויות רבות מספור המתבססות על היותה של אשקלון עיר ראשית בישראל. כאשר תבקשו ליהנות מהאטמוספרה של מרכז הפעילות, אבל בדרגה ממותנת ומוגבלת, אשקלון מתגלה כיעד מובחר לנופש במלון.

בתי מלון בירושלים
כמה מכם יבקשו למעשה לבחור בבירת ישראל כיעד להבראה הקרובה שלכם. מלונות בירושלים רלוונטיים למשפחות, וכמובן למבקרים מחו"ל - הואיל ומרכזי העניין הבסיסיים נסמכים על היותה של ירושלים קריה ישנה וקדושה לשלוש הדתות. שוהים בעיר-הקודש יבקשו, ככלל, לסייר במיקומים הישנים והקדושים שהעיר מכילה. יתירה מזאת, נופשים שומרי מצוה יהנו מתנאי הכנסת אורחים רלוונטים בעבורם. מסיבות אלה, לא מסובך לייעץ על מרגוע בעיר הבירה של ישראל לכל אחד שרוצה להתחמק קצת מהשאון של הקריה המרכזית וליהנות מההסטוריה הקיימת בכל צעד ושעל. כעיר הבירה ויעד לתיירות מרחבי העולם, עיר הבירה של ישראל אינה מאכזבת מבחינת הרמה של המלונות ויש בכוחנו לדבר עליה כיעד לתיירות ללא נקיפות מצפון.
 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com