הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

לפני שמחליטים להתגרש PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 06 דצמבר 2017 07:24

מערכת יחסים זוגית היא בהחלט דבר מיוחד אשר לתוכו יש את ההכלה של שני עולמות שיכולים להיות די שונים יחד עם עוד הוספה של ילדים שלהם צריכים גם לדאוג לעיתים על פני הצרכים של ההורים עצמם. הכל מתנהל בצורה די טובה כאשר מערכת היחסים היא בריאה וטובה עבור כולם, אבל כאשר מתגלעים להם ויכוחים שאין מהם פשרה, הדבר מתקדם די במהירות אל עבר התמוססות של מערכת זוגית והתקדמות אל עבר גירושין. מה צריכים לעשות הלאה? קראו את הדברים הבאים.

 

כאשר מערכת היחסים משתנה

מערכת היחסים יכולה להישאר במתכונת דומה במשך של עשרות של שנים או להיות כזו אשר שינוי בה הוא דבר שמרעיד את היסודות של מערכת היחסים הזו עד לכדי תהליך של פרידה. בזמן הזה שבו מכילים את כל השינוי שקיים, יש כאלה אשר יחשפו לכל מיני עצות לגבר המתגרש שמביאות צורות התנהלות די שונות של כל הגברים והנשים שנכנסו אל מצב של קונפליקט או החלטה ברורה להתחיל תהליך של גירושין. אין החלטה אחת שהיא טובה יותר על פני האחרת, והעצות אשר מתקבלות צריכות להילקח בערבות מוגבלת מכיוון שכל מערכת יחסים שונה מן האחרת, וכל שני בני זוג יכולים להיות במצב שונה של תקשורת כאשר כל זה קורה. איך בכל זאת צריכים ליישם את ההחלטה? קראו הלאה.

 

הביצוע של ההחלטה

היישום של ההחלטה להתגרש היא צעד קשה גם עבור הגבר שהכי ברור לו בעול שהוא לא מעוניין להישאר במערכת הזוגית הנוכחית, ויחד עם שלל של עצות לגבר המתגרש עדיין צריכים לדעת לברור את כל אלה שיכולות רק להרע לעומת אלה שיכולות באמת לסייע להתקדם אל סיום הקשר בצורה הכי בריאה שיכולה להיות.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com