הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לפעמים זה נוח לברוח PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 11 יוני 2018 17:16

כמה כבר יכולים לחזור שוב ושוב על אותה השגרה. אנשים יוצאים הרבה יותר אל טיולים בארץ ובחו"ל לא רק בגלל שאלה נעשים הרבה יותר זולים, אלא בגלל שתמיד הייתה דרישה אל מקום אחר שבו יכולים להשתחרר מכל מה שקורה במדינה ובבית הפרטי, ולהביא קצת רוגע בכל מה שמלחיץ בצורה שדי חוזרת על עצמה.

אחד מן המקומות שנעשו יותר פופולאריים מן הבחינה הזו של יציאה מן השגרה הוא חדר בריחה אסקייפ רום נתניה והסביבה, כאשר ישנם סוגים רבים מאוד של חדרים שאליהם יכולים לברוח כדי לקבל אווירה שונה שבה נהנים מאדרנלין, יצירתיות וזמן של איכות עם חברים או משפחה.

 

איפה זה הכי כדאי

תמיד כאשר שוקלים לאיזה סוג של חדר בריחה צריכים ללכת צריכים להתחיל מהמקומות שהכי קרובים אל מקום המגורים עצמו. כך, אם גרים בנתניה מתחילים עם בחינה של אסקייפ רום נתניה, שאליו יכולים להגיע מבלי להיכנס אל סיטואציה מתסכלת של נסיעה ארוכה.

לאחר שמבינים כבר היכן יש חדר בריחה קרוב, צריכים להתקדם הלאה אל עבר הסצנה שאליה הכי מרגישים מחוברים. יש כאלה שהולכים אל חדר בריחה עם חברים, כאלה שהם בני גיל הזהב, כאלה שהם בני נוער וכאלה שהם חובבי מד"ב נלהבים. לכן, כדאי מאוד לברור את הסצנה הכי עדיפה, כדי ליהנות מחדר בריחה שעונה בדיוק אל הצרכים ומביא את החוויה הכי מנה שאפשר.

הדבר האחרון הוא רק תיאום של היום הכי נוח בשבוע עבור כניסה אל חדר בריחה, והתכוננות אל היום הזה שבו שוכחים מכל מה שקורה בחוץ ונכנסים אל חדר שבו הכל אפשרי ובו יכולים להיות כמעט כל מי שרק שאפשר.


 
מאמרים נוספים :

» לא לברוח מהטרנד

חדרי הבריחה השתלטו על מרכז הארץ וכיום גם על ערי השרון. בנתניה יש ריכוז מיוחד של חדרים איכותיים לכל המשפחה הצורך בפעילויות חדשות לילדים אף פעם לא נגמר. החופשים הם לא מעטים וכל הורה מחפש איך יוכל למלא כמה שעות של פעילות עם הילדים בצורה כיפית וזולה באופן יחסי. מרבית הבילויים...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com