הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לפתוח נכון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
חמישי, 29 מרץ 2018 05:49

גבר אשר רוצה להתחיל עם אישה חייב רפרטואר מרשים של משפטי פתיחה. יש כמה חוקים ברורים שכדאי לעמוד בהם

הדרך לליבה של אישה עוברת דרך משפטי פתיחה של גברים. אין אפשרות שנייה להותיר רושם ראשוני, ולכן, למשפטי הפתיחה יש משקל כבד מאוד בהחלטה של אישה אם להסכים לצאת עם גבר או שלא. יש המון סוגים של משפטי פתיחה – מצחיקים, שנונים, קיטשיים וכאלו בהם פשוט מציגים את עצמכם. סוד ההצלחה הוא לאו דווקא במשפט, אלא בדרך בה הוא נאמר.

המשקל של משפטי פתיחה הוא גדול מאוד, שכן זה מה שאמור לתפוס את האוזן של הצד השני. זה מה שירשים או לא ירשים אותו. כל בחורה היא כמובן שונה, ומשפט פתיחה טוב עלול לא להצליח אצל בחורה אחת, אך לנחול הצלחה גדולה אצל אחרת. לכן, חשוב לא להתייאש ולהמשיך לנסות, אך במקביל, לנסות גם כיוונים שונים.

צריך הרבה ביטחון עצמי כדי לגשת לבחורה ולהתחיל לדבר איתה, ביטחון שלאו דווקא יש להרבה אנשים. עם זאת, עם משפטי פתיחה טובים, אשר ישברו את הקרח, קל הרבה יותר לנסות ולהשיג את המספר הנכסף.

לא ללחוץ

יש כמה חוקים הנוגעים להתחלה עם בחורה – חשוב מאוד לא ללחוץ, לא לאלץ בדיחות וכן לנסות להיות עצמכם כמה שיותר. גם אם מגיעה דחייה מכיוון הבחורה, חשוב לא להתאכזב ובעיקר לא להתייאש. שוב – מה שלא הצליח עם בחורה אחת עשוי בהחלט להצליח עם אחרת, מכיוון שכל בחורה היא שונה, ויש לה גם טעם שונה בגברים.

תורת היחסים בין גברים לנשים היא דבר שמשתנה, ואיתה משפטי הפתיחה ודרכי החיזור. העולם הזה הוא מאוד דינמי ואנו מושפעים מאוד מתרבות וטרנדים שונים. לכן, יש להתאים את משפטי הפתיחה לעולם שרלוונטי כיום, לשמור על כבודה של הבחורה ולנסות להקסים אותה בצורה כזו, שהיא תרצה רק עוד ועוד.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com