הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לצבוע בכיף PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
רביעי, 28 פברואר 2018 12:27

זאת אחת המשימות שאנחנו הכי פחות אוהבים לעשות ומנסים לדחות אותה ככל האפשר, אבל לעיתים אין ברירה והגיע הזמן

 

עבור לא מעט אנשים ברגע שהם שומעים כי צריך לצבוע את הבית ואת הרהיטים מחדש הם נתקפים לחץ וחרדה כי הם לא יבצעו את התפקיד כמו שצריך, דבר שיגרור בהמשך בעיות ועבודה נוספת לתיקון הטעויות. בשל חשש זה לא מעט אנשים מעדיפים לפנות אל צבעי שיגיע אליהם הביתה ויבצע את עבודות הצבייה מהתחלה ועד הסוף, וכך בעצם אתם חוסכים לעצמכם גם כן את זמן הצבייה היקר שהייתם מבזבזים בעצמכם בניסיון לצבוע את הבית, ובנוסף גם חוסכים את עוגמת הנפש במידה והייתם נכשלים בתהליך הצבייה.

במידה וגם אתם החלטתם לפנות לאיש מקצוע שכזה, ייתכן והוא יפנה אליכם כי אתם תהיו אלו שאחראים על רכישת הצבע לטובת עבודות הצבייה. במידה וכך המצב אצלכם, חשוב מאוד להקפיד כי אתם רוכשים את הצבע המתאים לכל סוג משטח. כיום ישנם צבע לפלסטיק וצבע לקירות חשוב מאוד להקפיד כי אתם משתמשים בכל סוג צבע למקום המתאים לו.

במידה ואתם שואלים את עצמכם מה ההבדלים בין צבע לפלסטיק למול צבע רגיל לקיר, אז הרשו לנו להגיד לכם בקצרה, כי צבע לפלסטיק אמיד הרבה יותר לשינוי מזג אוויר ומעניק לכם את המראה החדש והמבריק שאתם רוצים. כיום בכל חנות צבע ניתן לרכוש את שני סוגי הצבעים.
את צבעים אלו ניתן להשיג במגוון רחב של דוגמאות על מנת שיתאימו לכל עיצוב שהוא שיש אצלכם בבית.


מה חשוב לדעת?

במידה ואתם עדיין מנסים לעשות את העבודה בעצמכם, אז חשוב מאוד להקפיד כי בכל פעם שאתם עושים שימוש בצבע לפלסטיק, אתם מורחים שתי שכבות צבע. החשיבות למרוח שתי שכבות צבע הינה לטובת מניעת פגיעה של מזג האוויר על הצבע וכי גם אם ישנו מזג אוויר חם מאוד לתקופה ארוכה, הצבע אינו מתקלף או נפגע.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com