הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לשחק ברשת - כל אחד יכול PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אריאל   
חמישי, 08 דצמבר 2011 07:06
בשנים האחרונות משחקי דפדפן הינם אחד מהטרנדים האופנתיים במידה הרבה ביותר, כיוון שאנשים רבים מבקשים בכל זמן אמצעים להעברת הזמן הפנוי שברשותם, וכלל המשחקים שאפשר להפעיל דרך הדפדפן מעניקים את הפתרון הרלוונטי עבור כל אדם שנהנה לשחק במחשב הביתי. בדור הרשת ניתן להכריע איזה משחק אפשר לשחק ללא תשלום, מכל אתר או פורטל שבמסגרתו קיים שפע נרחב של משחקים מסוג כזה או אחר לשחק. קיימים יתרונות מאוד משמעותיים למשחקים שאפשר לשחק בדפדפן על המשחקים הרציניים יותר שמהם אנו נהנים, כיוון שהם זמינים להורדה מהירה בגין משקלם הקליל באופן יחסי והם גם רלוונטיים במידה מספקת אל מול המשחקים הנמכרים על דיוידי, כיוון שהם השתכללו במידה מספיקה ומציעים אנימציה וסאונד ברמה טובה וכדומה.

משחקי מירוץ
כל מי שמחזיק מחשב ביתי מסוגל להשתעשע ממציאת משחקי מכוניות והפעלתם על המחשב האישי, כיוון שניתן לשחק במשחקים האלו תמיד. אחד מהיתרונות הראשיים של המשחקים האלו הינו תחושת התנועה. הרבה ממשחקי המירוצים נסמכים על סוגי רכבים חדישים ששוחררו למכירה לאחרונה ועשויים ללא מאמץ להכניס לפעולה את הפנטזיה של כל אדם ולגרום לתחושת נהיגה ברכב ריאליסטית.

משחקי כושר
יש בנמצא עשרות אתרי אינטרנט וכמות גדולה של משחקים לשחק, אבל לא כל אחד מהם זוכרים אחרי זה ולא כולם מושכים מאות בני-אדם וגולשים מרחבי העולם כמו משחקי ספורט שונים ומשונים. לרוב מדובר במשחקים מאוד ברורים ומאוד קלילים להפעלה. כל מה שעלינו לבצע הוא להחליט מהו ענף הספורט המועדף שלנו, ולהנות ללא צורך לצאת מביתנו. אנחנו מבצעים את זה דרך הג'ויסטיק והנחיות משחק רלוונטיות. במקרה שאנחנו מצליחים להביס את המשחק, תחושת ההנאה היא גדולה. ברוב המקרים קיימת בנוסף אופציה להתחרות נגד גולשים אחרים ברשת או אף באותו מחשב אישי.

משחקי אקשן
קיים המון משחקים באינטרנט, אבל לא כל אחד ואחד מושכים אותנו ולא כולם נהפכים להיות אופנתיים דוגמת משחקי יריות ומשחקי פעולה, שנהפכים להיות הז'אנרים הטרנדיים ביותר של שנות האלפיים. מדובר במשחקים מעניינים שלהם קו עלילתי נהדר ואופן משחק שיוצר מתח, אבל העניין המובן הינו שכל אדם שמחליט להנות במשחק פעולה יחפוץ לא להפסיק וללכת קדימה בסיפור. בגלל זה נהיה ז'אנר זה לאחד מהסגנונות המוכרים במידה הרבה ביותר היום בעולם כולו, ונדגיש, אין זה חשוב היכן אתה נמצא ובאיזו שפה הנך משוחח, מובן מאליו שתאתר משחק יריות שיתפוס את ליבך.
 
מאמרים - עמוד הבית משחקים משחקים למחשב לשחק ברשת - כל אחד יכול
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com