הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לשכוח מהטיפה המרה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 30 אפריל 2018 09:52

טיפול באלכוהוליזם מתחיל בהכרה בבעיה – שצריכה להתבטא בפנייה למכון גמילה איכותי. המכון מרחיק את האלכוהול ומראה שיש צדדים יפים ללא הטיפה המרה

אלכוהוליזם היא מחלה אמיתית ויש שיגידו שלהיפטר ממנה לא יותר פשוט מאשר מחלות אחרות. אנשים אשר שותים באובססיביות מוצאים מפלט בטיפה המרה ועושים זאת כדי להשיג בריחה מהמציאות, שהיא בדרך כלל הקשה. אלכוהול הוא גם מזיק לבריאות, הוא גם יקר ויכול להשפיע כלכלית על משפחות שלמות ויש לעשות הכל כדי להחזיר אלכוהוליסט לכיוון הנכון.

הדרך היחידה להירפא מאלכוהוליזם היא באמצעות מכון גמילה מאלכוהול אשר ישים מראה מול הפנים ויראה לאנשים את הדרך. השלב הראשון בגמילה היא להודות שיש בעיה, וזה משהו שלא כולם עושים. כדי להגיע למכון ולהתמסר לחלוטין, צריך להבין שמשהו לא כשורה, ויש לתקן אותו, זה הבסיס לכל התהליך.

מכון לגמילה מאלכוהול יידע להפוך את השתייה למשהו שמגיע עם אסוציאציה רעה, משהו שמראה כמה זה פוגע במשפחה ובבריאות וכמה החיים יכולים להיות בריאים וטובים יותר כאשר מתרחקים מהטיפה המרה. אפשר לעשות את התהליך רק בעזרת תמיכה וליווי, הן של הצוות של המכון וכמובן גם של המשפחה. כל דרך אחרת פשוט לא תעבוד.

זיהוי מוקדם

יש כמה מסלולים של גמילה מאלכוהול, בין אם זה מסלול של מספר ימים או מספר של מספר שבועות. הצורך במסלולים שונים תלוי כמובן ברמת ההתמכרות והצורך המיידי. מכון לגמילה מאלכוהול מבטל לחלוטין את היתרונות שבשתייה, ומראה כי אפשר להיות מאושרים ושמחים גם כאשר לא שותים – זהו עוד צעד חשוב בדרך לגמילה.

בתור אלכוהוליסט או משפחה של אדם כזה, חשוב מאוד לזהות את הבעיה במהרה ולהגיע לטיפול לפני שקורה אסון. המדרון הוא מדרון חלקלק מאוד ואנשים שמתחילים עם בירה וכוסית קטנה יכולים להגיע מהר מאוד אל מצב בו הם מעולפים מחוץ לאיזה פאב או עוברים טיפול רפואי בגלל הרעלת אלכוהול.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com