הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לשכוח מהצרות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שישי, 16 יוני 2017 01:02

מתי בפעם האחרונה השקעתם בעצמכם, ונסעתם לחופש במקום חלומי? רוב האנשים משקיעים את זמנם בעבודה, בילדים, במשפחה ובחברים, ושוכחים לקחת קצת חופש לעצמם ולהנות מהחיים

דמיינו לעצמכם אתכם עם בן או בת הזוג, על חוף ים לבן, מביטים לים הכחלחל ירקרק שניצב מולכם. נדמה שזו הסיטואציה המרגיעה ביותר שתוכלו לחשוב עליה. במהלך שגרת החיים הרגילה שלנו, אנחנו לחוצים בגלל גורמים שונים, אם זה הנהג שמרגיז אותנו בכביש, או אם זו הפקידה בבנק שמתקשרת לגבי המינוס, איך שלא נהפוך את זה אנחנו חיים בלחץ תמידי.

אפשר גם אחרת

כמובן שלא התקופות בחיים הן לחוצות באותה מידה, וישנן כאלה שאנחנו יכולים להנות ולהירגע מהן, אך בסך הכל, רצוי להכניס חוויות מגוונות לחיים כדי להקל עלינו את שגרת יומנו. במאמר הזה ניגע בעיקר בחופשות חביבות בחו"ל, שעוזרות להתנתק ולרענן את נפשנו.

החופשה לא חייבת דווקא להיות חופשת בטן גב, יש אנשים שזה לא מתאים להם, ודווקא שיטוט אובססיבי ברחובות השופינג יעזרו להם לנקות הראש. חשוב להתאים את החופשה אליכם, ולא בהכרח להעתיק את מה שחבריכם עושים.

בשנים האלה, ישנה צמיחה גדולה במספר הטיסות מהארץ, ובמספר היעדים שאליהם הישראלים בוחרים לנסוע. בנוסף ניתן לראות כי מגוון הגילאים, שנוסע לכל יעד, התרחב מאוד בתקופה הנוכחית, על כל עשרה בחורים אחרי צבא שנוסעים להירגע בחופים של דרום הודו, ישנו זוג מבוגר שלוקח טיול מאורגן בדרום הודו גם כן. ניתן לראות גם מקרים הפוכים, של צעירים שנוסעים כמו המבוגרים לטיולי נוף וארכיטקטורה באירופה הקלאסית.

העיקר שתתרעננו

זה לא כל כך חשוב איפה ואיך אתם בוחרים לבלות את החופש שלכם, טיול מאורגן בדרום הודו או בסיבוב מוזיאונים בפאריס, העיקר שתקדישו זמן לעצמכם, ותתנו לראשכם קצת מנוחה מלחצי היום יום. 

 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com