הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
לשנות עם טאץ' PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 08 מאי 2018 12:13

ניסור וקידוח בטון אלו עבודות חשובות כיום בכל אתר בנייה. יש לעשות את העבודה בדגש על בטיחות ורק לאחר מכן על דיוק, מהירות וניקיון

הצרכים באתרי בנייה הם שונים ומשתנים, וכל התחום הוא מאוד דינמי, אך יש צורך שתמיד נשאר רלוונטי בבנייה המודרנית – הצורך בקידוח בטון איכותי. כדי לבנות בצורה מדויקת ונכונה, יש צורך לעצב את הבטון בצורה מאוד מסויימת, ועל פי כל התקנים והחוקים בענף. כדי להגיע למצב בו מתמרנים את החומר הקשיח הזה, צריך לעבוד עם מכשור רב עוצמה – כמו מקדח יהלום.

הבטון אולי מתחיל כתערובת צמנטית רכה, אך את השינויים בו עושים רק לאחר שהוא מתקשה, כאשר צריך להוסיף תוספות כמו תעלות ונישות שונות. את הקידוחים והשינויים הללו עושים באמצעות מקדח יהלום חזק ואיכותי במיוחד, בעבודה שנעשית רק על ידי צוות מקצועי ומיומן בעבודה הסבוכה הזו.

ידוע לכל כי היהלום הוא החומר החזק ביותר בטבע, וכאשר משלבים אותו עם מקדח רב עוצמה שמסתובב במהירות, מקבלים כלי איכותי מאוד היכול לבצע עבודות מסובכות ואף מסוכנות. חשוב לדעת כי ישנם שני סוגים עיקריים של עבודה עם בטון וחשוב להבדיל ביניהם על מנת לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. צמד אחד יש את ניסור בטון ומהצד השני את קידוח בטון, ולמרות השמות הדומים, העבודה היא שונה לחלוטין.

להבדיל בין העבודות

ניסור בטון נעשה כאשר רוצים לבצע שינויים מינוריים וקוסמטיים בבטון, כמו נישות ותעלות למטרות חיווטים. קידוח הבטון נעשה כאשר רוצים לבצע שינויים גדולים בבטון, כמו חציבה ומעברים בין חדרים. לכל עבודה יש את הספציפיות והצרכים שלה ולפי כך גם מתמחרים אותה.

ניסור וקידוח בטון אלו עבודות שחייבות להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע עם המכשור, הידע והצוות הנכון. ביצוע ניסור וקידוח בטון חייב להיות קודם כל בטוח וכזה ששומר על העובדים והסביבה. לאחר מכן צריכים לבוא הדיוק, המהירות והניקיון.

 


 
מאמרים נוספים :

» קודחים בבטון של חדר הממד

האזור של הבית הוא כזה אשר כל הזמן עובר שינויים בצורה שהיא די טבעית. אם משפחה מתחילה את דרכה רק עם שני הורים ואז הולכת וגדלה אל משפחה בת שלוש ואז ארבע נפשות, או יותר מכך, השינויים שעוברים על החדרים השונים של הבית הם מאוד טבעיים והם פועל יוצא של כל מה שמתרחש באותו הבית. אם בעבר...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com