הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מאמני כושר אישי מאמנים גם קבוצות ילדים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י magi   
שני, 14 מאי 2018 14:27

לאחרונה נוצרה התחושה כי אימוני הכושר המתבצעים עם מאמני כושר אישי מיועדים אך ורק לקהל מבוגר. והילדים? החוגים המיועדים להם כוללים כדורגל, כדור-עף וכדורסל בלבד. דעו כי תוכלו לשלב גם את ילדכם באימוני קבוצות המיועדים לילדים!


1.תוקפים את מגיפת ההשמנה של החיים המודרנים

אז מדוע כדאי לשלב את הילדים בקבוצת אימונים שכזאת? הילדים החיים בשנת 2018 סובלים ממגיפת ההשמנה. בעוד דורות קודמים היו בעלי מודעות רבה לתזונה נכונה ולהנעת הגוף, הרי שהילדים של היום סובלים מתת מפעילות ומאכילת יתר, ולא של הדברים הנכונים. קבוצה עם מאמני כושר אישי תוכל לסייע לילדים, וגם לכם ההורים, להילחם במגיפה.


2.הילדים מבלים מול המסכים בשעות אחה"צ? לא עוד!

גם אתם, כמו עוד המון הורים, מוצאים עצמכם נלחמים אל מול הילדים לעזוב את המסכים – של האייפד, של המכשיר הסלולארי וגם את מסך הטלוויזיה. לפני שאתם מבקשים מהם לזנוח את המסכים, עליכם למצוא חלופה הולמת וראוייה שתמלא את הזמן הפנוי שלהם. לא עוד ישיבה ממושכת, אלא אימון קבוצתי המתבצע עם ילדים! מאמני כושר אישי מתאימים את האימונים לילדים כאשר המטרה היא להחדיר בהם ערכים של חברות וחינוך גופני.


3.אימון קבוצתי: חוג דינאמי בו מניעים את הגוף!

מאמני כושר אישי שעובדים עם ילדכם למעשה מעניקים להם הרבה מעבר לאימון כושר. העובדה כי מדובר על אימון קבוצתי ולא על אימון אישי, מבטיחה כי הילדים יזכו לעבוד בשיתוף פעולה עם הילדים האחרים, להכיר ילדים חדשים וכך להרחיב את המעגל החברתי שלהם, ובעיקר הם זוכים לקבל מענה ראוי לזמן הפנוי שלהם בשעות אחר הצהריים.


4.הדרך של הילדים לחזק את הביטחון העצמי

ילדים שסובלים מהשמנת יתר לא אחת גם סובלים מביטחון עצמי נמוך. מאמני כושר אישי שיעבדו עם ילדכם יבנו מהלך אימון מסודר שדרכו יוכלו הילדים להעלות את הביטחון העצמי שלהם. איך זה קורה? גם עם חיזוק התחושה כי הם יכולים לכבוש מטרות, באמצעות חיזוקים חיוביים שהם יקבלו מהמאמנים ובעיקר עם ירידה מאוזנת ובריאה במשקל. 
מאמרים נוספים :

» לקראת שנת הלימודים הקרובה: חוג כושר לילדים!

אומנם כעת כל מה שמעניין את הילדים שלכם הוא החופש הגדול, אך מבלי שאתם או הם תשימו לב – שנת הלימודים החדשה תגיע ואיתה החזרה לשגרה. כשם שאתם משקיעים בחינוך ילדכם, כך גם חשוב להשקיע בחוגים מעשירים בשעות הפנאי שלהם. עבור המון הורים אימון כושר עם מאמן כושר אישי רלוונטי רק לקהל...

» מדריך כושר מסביר את יתרונות אימון הקטלבלס

אימון הכושר בעזרת הקטלבלס הינו מאתגר המשלב את כל האלמנטים של  הכושר הגופני: כח מתפרץ,  גמישות, זריזות, סיבולת לב ריאה  ותורם באופן משמעותי  לשיפור היציבה הכללית של הגוף.השיטה דוגלת באימון של הגוף כולו כמערכת אחת ומפעילה קבוצות שרירים גדולות ובכך גורמת לשריפה רבה של שומנים,...

» יתרונות אימון הכושר של כל הגוף כמערכת אחת

אתם זוכרים את העידן בו היה "אין" לפתח גוף בסגנון דמויות הקומיקס המפורסמות פופאי המלח ויריבו הגדול- המלח הבריון הנבל בלוטו ? היו זמנים שהמטרה האולטימטיבית היתה ניפוח השרירים , אמנם לא בעזרת התרד המבורך אלה באמצעות אימון המתבסס על הרמת משקולות בלבד ( לא מעט פעמים כבדות...
מאמרים - עמוד הבית ספורט סגנונות לחימה מאמני כושר אישי מאמנים גם קבוצות ילדים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com