הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מגיעים או לא: מי יגיע אל אירוע החתונה שלכם? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ונישן ישראל   
ראשון, 11 מרץ 2018 09:09

 

אם חשבתם שהצעת הנישואין הייתה הרגע המרגש ביותר בזוגיות שלכם, כדאי שתחכו לחגיגת אירוע החתונה שלכם. אל חתונה בפתח תקווה עליה אתם עומלים לא מעט זמן עתידים להגיע המוזמנים שלכם, כאשר השאלה הגדולה היא מי מהם יגיע. התרחיש האידיאלי: שכל האורחים יגיעו. בפועל: ישנם אירועים בלתי צפויים המונעים מחלק מהמוזמנים שלכם לקחת חלק באירוע האהבה שלכם. אז מי עתיד להגיע אל האירוע שלכם? כך תוכלו לדעת:


המשפחה והחברים הקרובים: הם יהיו שם


קבוצת המוזמנים הראשונה שתגיע ללא כל ספק אל האירוע שלכם היא המעגל הקרוב אליכם ביותר. המעגל הזה כולל את בני המשפחה – הקרובים והרחוקים יותר, ואת החברים הטובים ביותר שלכם. עם קבלת ההזמנה שלכם הם שמים מיד את אירוע החתונה בראש סדר העדיפויות שלהם, וברור כשמש שהם לא יפספסו אירוע נדיר כמו אירוע האהבה שלכם. אתם עומדים תחת החופה פעם אחת בחיים והם יהיו שם כדי לראות את זה.


קולגות למקום העבודה: החלטה משותפת של כולם:


מעגל נוסף שאתם מזמינים אל אירוע חתונה בפתח תקווה הוא את הקולגות ממקום העבודה. לרוב, ההחלטה האם להגיע או האם לא היא החלטה משותפת שמקבלים כל החברים שלכם אל מקום העבודה. לא רק שהם מקבלים החלטה משותפת האם לקחת חלק באירוע או לא, אלא שלרוב מדובר גם על סכום אחיד למתנה שנקבע וכולם מעניקים אותו. כל עוד אתם ביחסי ידידות קרובים עם העמיתים אל מקום העבודה, אין כל סיבה שהם לא יגיעו לחגוג אתכם.


מכרים רחוקים, ידידים מהעבר: רק אישורי ההגעה יגידו:


ומה לגבי קבוצת המוזמנים האחרונה? מדובר על מעגל הקירבה הרחוק ביותר שמטבע הדברים חש אליכם פחות מחוייבות. ההמלצה החמה ביותר לגבי נתח זה של מוזמנים ושל כל המוזמנים אל האירוע שלכם, היא לערוך אישורי הגעה. חתונה בפתח תקווה היא אירוע שאתם עומלים עליו לא מעט, וחשוב מאד שתדעו מי מהמוזמנים שלכם עתידים להגיע ומי לא. ערכו את אישורי ההגעה כשבועיים לערך לפני האירוע, וכך תוכלו לקבל את מספר האורחים שיחגוג אתכם.


 
מאמרים נוספים :

» הדרך היעילה לערוך את סידורי השולחנות באירוע!

הפקת האירוע שלכם מגלמת בתוכה לא מעט שלבים מרגשים, כאשר אחד מאותם שלבים מרגשים ביותר וגם זה המעיד על התקרבותכם אל האירוע, הוא הרגע בו אתם מתחילים לארגן את האורחים שלכם מסביב לשולחנות. חיכיתם לא מעט לחגוג וכעת זה קורה! אז מה היא הדרך הטובה ביותר לבצע את סידורי השולחנות?כמה...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית מגיעים או לא: מי יגיע אל אירוע החתונה שלכם?
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com