הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מדוע גיפט קארד הוא מתנה פחות טובה ליולדת? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 05 יוני 2019 12:44

אחרי תשעה חודשים לא כל כך פשוטים, הגיע הזמן שלכם לברך, לחבק ולפנק אותה במתנה. מה כדאי להעניק? ישנה יותר מתשובה אחת. מה כדאי שלא להעניק? מתנה מסוג כרטיסים נטענים.

קל יותר לרכוש כרטיס מתנה נטען, אך מה עם היחס האישי?

בתור אלו הנמצאים בצד של מעניקי המתנה, הרי שרכישת כרטיס מתנה נטען מסתמנת כאפשרות הנוחה, המהירה והפשוטה ביותר. עם זאת, בעת שמעניקים כרטיס מתנה שכזה, הרי שצריך לקחת בחשבון כי אין כל אפקט של נימה אישית, תוך שלא משתקפת השקעה בבחירת המתנה. כשרוכשים מתנת לידה צריך לזכור כי הכוונה המגולמת במתנה, חשובה עוד יותר מהמתנה בעצמה.

כרטיס מתנה נטען "מפעיל" את היולדת

אין דבר מרגש ונעים יותר מאשר לפתוח בהתרגשות מתנה, ולהתחיל לעשות בה שימוש באופן מיידי. לאחר תשעת חודשי ההריון, היולדת הטרייה נמצאת בחופשת לידה שלאורכה היא מגדלת את הדרך הנולד באהבה ומסירות. במילים אחרות? הדבר האחרון שיהיה בראש סדר העדיפויות שלה הוא לגשת אל מרכז הקניות על מנת לממש את זכותה ליהנות מכרטיס המתנה הנטען. במקום "להפעיל" את היולדת, תוכלו פשוט להעניק לה מתנה שהיא תוכל להשמיש מיידית, תוך שהמתנה הנבחרת תסייע לה בגידול התינוק.

היולדת יודעת כמה השקעתם במתנה

כשמעניקים מתנה שנרכשה בחנות במרכז קניות או בחנות אונליין, הרי שאתם שומרים על פאסון מסוים: היולדת לא יכולה לדעת כמה השקעתם במתנה. עם זאת, בעת שמעניקים כרטיס מתנה נטען, הרי שהסכום שהשקעתם שקוף וגלוי. בעוד ישנם אלו שלא מוצאים בעובדה זו בעיה, גם ישנם אלו שנבוכים להעניק מתנה שהערך שלה חשוף בפני מקבלי המתנה. רכישת מתנה באתר מתנות לעומת זאת, תבטיח כי תשומת הלב תהיה על המתנה עצמה, ולא בסכום אותו השקעתם.

אז מה ניתן להעניק בתור מתנת לידה?

כיום ישנן חנויות אונליין המוכרות מתנות המיועדת ליולדת הטרייה. ההמלצה כמובן היא להתמקד על מתנות המיועדות לתינוק, ופחות ליולדת. מתנות שכאלו יכולות לכלול אביזרים כדוגמת בקבוק או מוצץ, אך גם פריטי לבוש כדוגמת בגדי גוף, גרביים וכיוצא בזה. אלו מכם שרוצים להשקיע במתנה גדולה ומושקעת, יכולים לרכוש מארז מתנה גדול ומפנק, הכולל בתוכו מגוון רחב של פריטים: בגדים, תכשירים, אביזרים, קישוטים לעגלה וכן הלאה.


 
מאמרים נוספים :

» חמשת המתנות החינוכיות ביותר לתינוקות

רעשנים וצעצועים רכים רגילים אינם היחידים שזמינים כעת בשוק לתינוקות. למעשה צעצועים לתינוק התפתחו עם השנים. בדרך כלל אבות ואמהות חדשים חרדים מאוד לשלום התינוק ולכן מטילים על הסבא והסבתא את מלאכת קניית האביזרים והצעצועים לתינוק החדש במשפחה. לעיתים בחירת המתנה ליולדת ולתינוק...
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים מתנות מדוע גיפט קארד הוא מתנה פחות טובה ליולדת?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com