הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מדוע חשוב לחפש שמלת כלה לפחות חצי שנה מראש? PDF הדפסה דוא
מדוע חשוב לחפש שמלת כלה לפחות חצי שנה מראש? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מוטי   
רביעי, 10 אוקטובר 2018 12:09

אולי פרק זמן של חצי שנה נשמע לך ארוך מדי בכדי להקדיש אותו לחיפוש אחר שמלת הכלה, אך מדובר על פרק זמן הגיוני ומומלץ. מדוע חשוב להתחיל את החיפוש אחר השמלה כשישה חודשים לפני האירוע?


השלב הארוך ביותר הוא חיפוש אחר מעצב

למרות שהמון כלות נוטות לחשוב כי השלב הארוך ביותר הוא החיפוש אחר השמלה בעצמה, הרי שתהליך החיפוש הארוך ביותר הוא דווקא אחר מעצבי שמלות כלה מובילים. קחי לעצמך לפחות חודש אחד ללקט המלצות, להביט בדגמים של שמלות באינטרנט ולגבש עמדה לגבי המעצב שאיתו תעשי את הדרך המרגשת – כל הדרך אל שמלת הכלה שלך.


עיכובים בלו"ז: החל מתקופת החגים ועד אירועים בלתי צפויים

כשמומלץ לך להתחיל לחפש את השמלה כחצי שנה לפחות לפני האירוע, עליך לקחת בחשבון כי המון פעמים לא מדובר באמת בפרק זמן של חצי שנה. בתקופה של חצי שנה יכולה להיות תקופת חגים שבה בוטיק השמלות אינו עובד בעקבות חופשים ארוכים, אירועים בלתי צפויים שצצים בחייך ועד תקופות לחוצות בלימודים או בעבודה שלא מאפשרים לך להיות זמינה במאת האחוזים לחיפוש השמלה.


בחרת דגם, מדדת והתחרטת – מה קורה עכשיו?

לבטח גם את שמעת סיפורים על כלות ועל מעצבי שמלות כלה שעשו יחד דרך, אך לבסוף היה עליהם להתחיל את המסע מחדש. לכאורה, היה נדמה כי הכלה מצאה את הדגם החביב עליה, אך לאחר כמה מדידות היא החליטה לשנות את הגזרה, את הקו העיצובי ואת צבע השמלה. עליך לקחת בחשבון כי כל תרחיש אפשרי ובעיקר להערך לכל מקרה שכזה. הדרך להערך על הצד הטוב ביותר? להתחיל את המסע מספיק זמן מראש.


חשוב לתת למעצב פרק זמן מרווח לעבודה על שמלת החלומות

וחשוב לא פחות: לזכור כי המעצב שלך רוצה לעשות עבורך את העבודה הטובה ביותר. שמלות כלה הן שמלות שמותאמות לכלה באופן אישי, כך שמבוצעים על כל שמלה תיקונים והתאמות בכדי להבטיח כי היא מושלמת עבור מי שעומדת ללבוש אותה. על כן, ככל שהמסע מתחיל מוקדם יותר, כך יש למעצב פרק זמן ארוך ומרווח יותר לעבוד על השמלה. 
מאמרים נוספים :

» מעצבי שמלות כלה

: ניתן לומר ללא ספק ובאמירה קטגורית, שחלומה של כל כלה לגבי שמלת כלולותיה מתחיל עוד בימי ילדותה המוקדמים,שמלת כלה המגשימה את חלומה מן העבר הרחוק ולקראת חתונתה, את ציפיותיה, כמיהתה וכיסופיה. בשונה מהתקופה המסורתית, שבה האם נתנה את הטון בכול הקשור לחתונת הבת ובפרט בהתייחס לשמלת...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית מדוע חשוב לחפש שמלת כלה לפחות חצי שנה מראש?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com