הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מדוע חתונה בקיץ הינה יקרה יותר? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י bob   
שני, 14 מאי 2018 14:29

הקיץ הישראלי הוא הסיבה של המון תיירים להגיע לישראל: שמש יוקדת ואווירת חופש. בדיוק מאותן הסיבות, גם המון זוגות בוחרים להתחתן בעונה זו ועל כן הם מגיעים לפגישות עם מנהלי אירועים של אולמות אירועים בנס ציונה. אז מתי כדאי להתחתן ומדוע אירוע קיץ הינו יקר יותר?


הביקוש לאירועים אלו עולה ואיתו גם המחיר

לבטח אתם מכירים זאת מענפים אחרים, אך בענף החתונות מדובר על מגמה זהה: ככל שיש יותר ביקוש, כך גם המחיר עולה. אירועי הקיץ הינם הנחשקים והמבוקשים ביותר על ידי הזוגות המאורסים, מה שמייצר המון עבודה ולחץ על מנהלי האירועים של אולמות אירועים בנס ציונה. לא רק הביקוש לאירועים הוא זה הגורם להם להיות יקרים יותר בהשוואה לאירועי החורף, אלא שגם הפקתם המון פעמים מעט מורכבת יותר. הסיבה? באירועי הקיץ הזוגות משלבים בין המתחם החיצוני והפנימי של האולם, תוך שישנם המון ספקים המגיעים אל האירוע כך שנדרש ניהול מורכב יותר לאירוע.


אין עונה לאהבה שלכם!

לא אחת נשאלת השאלה והיא האם כדאי לחגוג בעונת החורף על מנת לחסוך בהוצאות האירוע. אם תשאלו את מנהלי האירועים של אולמות אירועים בנס ציונה הם ישיבו לכם כי הבחירה היא אך ורק שלכם. חשוב שתזכרו כי אין עונה לאהבה שלכם, כך שבכל עונה שלא תחגגו אירוע החתונה שלכם יהיה מרגש, ייחודי ובלתי נשכח. מטבע הדברים, לכל עונה יש את היתרונות שלה, כאשר עונת הקיץ מביאה עמה גל של רומנטיקה, טון קייצי ואווירה של מסיבת חתונה, בעוד אירועי החורף הינם זולים יותר ומעניקים לכם את האפשרות להפיק את החתונה בתקציב צנוע.


הגדירו תקציב, ערכו חישוב והחליטו: מתי כדאי לכם להתחתן?

אז איך תוכלו גם אתם להתגבש על עונה מתאימה לאירוע שלכם? מנהלי האירועים של אולמות אירועים בנס ציונה ימליצו לכם להגדיר תקציב לאירוע, להגיע לפגישות עם מנהלי האירועים של כמה מתחמים ולהבין היכן אתם עומדים ביחס לתקציב שלכם. ישנם מתחמי אירועים שעם התקציב שיש לכם תוכלו להתחתן אך ורק בחורף, אך גם ישנם אולמות שתוכלו להתחתן בהם בקיץ עם התקציב העומד לרשותכם. 
מאמרים נוספים :

» שאלת השאלות: חתונה קטנה או גדולה?

חתונה קטנה: חתונת בוטיק בקו עכשווי הבחירה בין חתונה קטנה לחתונה גדולה היא כמו הבחירה בין נופש ביוון או נופש בניו יורק. מדובר על עולמות שונים לחלוטין, כאשר לפני שאתם מקבלים החלטה, עליכם להכיר היטב את הקווים המאפיינים כל אירוע. החתונה הקטנה הינה החתונה המודרנית ביותר – זאת...
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית מדוע חתונה בקיץ הינה יקרה יותר?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com