הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מדוע עוגת יום ההולדת כל כך חשובה לילדים? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
שני, 11 פברואר 2019 11:39

לבטח גם אתם מכירים את השיר ואת המנטרה שכל ילד בישראל משנן היטב: "אין חגיגה בלי עוגה". ואכן, סביר כי תוכלו לדמיין את חגיגת יום ההולדת של ילדכם בלי המון דברים, אך עוגה חייבת להיות שם!

עוגת יום ההולדת כשיא האירוע בטקס העוגה

כמו בכל אירוע, גם ביום ההולדת ישנו שיא. טקס העוגה בחגיגות ימי ההולדת הוא הטקס הסוגר את חגיגות יום ההולדת, כאשר רגע לפני אכילת העוגה הטעימה זוכה הילד בברכות חמות שמאחלים לו כל חבריו. בשלב זה העוגה נמצאת במרכז החגיגה, עליה נרות דולקים וסביבה המון התרגשות. אפשר לומר כי העוגה היא הבגד שלובש הילד ביום הולדת שלו – היא מייצגת את החגיגה ועליה מדברים אחר כך כל הילדים.

ישנם הורים המחליטים לרכוש עוגת ראווה גדולה ומפוארת, בעוד ישנם אלו המחליטים להכין יחד את העוגה עם ילד יום ההולדת. הכנה משותפת של העוגה יוצרת התרגשות ומעוררת ציפייה בקרב הילדים.

היא זו החותמת את החגיגה – איזה טעם היא משאירה?

מעבר לכך, חשוב לזכור שהעוגה היא זו החותמת את החגיגה והיא זו המשאירה את הטעם המתוק. כידוע, חוויה מבוססת בעיקר על תחילתה ועל סופה – זה מה שזוכרים בסופו של דבר. לכן, הפכו את הביס האחרון והמתוק של הילדים לביס בלתי נשכח!

ישנם ימי הולדת שבהם מכינים את העוגה הגדולה ממש עם הילדים. לרוב מדובר על סדנאות אפיה ובישול המתפקדות כאטרקציה המרכזית של יום ההולדת. פעילות שכזו גם גורמת לילדים להתרגשות גדולה ולחדוות יצירה, והיא בעיקר מגלמת בתוכה אקט מאד חברי: חבריו הטובים של הילד מכינים עבורו את עוגת יום ההולדת שלו!

לצד העוגה: גם אטרקציה מדליקה!

עוגת יום ההולדת היא אמנם הדבר המזוהה ביותר עם חגיגות יום ההולדת, אך חשוב לזכור שהחגיגה מבוססת גם על אטרקציה מדליקה שמפעילה את הילדים. תוכלו לבחור את האטרקציה בהתאם לגיל הילד, התחביב שלו ומספר הילדים שעתידים להשתתף בחגיגה.

המון הורים בוחרים ללכת על אטרקציה של השכרת מתנפחים במרכז. בשונה מאטרקציות אחרות המתאימות לילדים בגילאים מסוימים או רק לבנים או בנות, המתנפחים מעניקים חוויה מושלמת, אקסטרימית ומאתגרת לכל הילדים! ישנם מתקנים בגדלים שונים וצורות שונות, כך שניתן להתאים אותם בצורה אידיאלית לחגיגה שלכם. 
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים שירותי ארגון ארועים מדוע עוגת יום ההולדת כל כך חשובה לילדים?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com