הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מדריך טיולים דובר סינית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אסתי עוקב   
ראשון, 05 אוגוסט 2018 08:30

 

כאשר אתם מארחים אורחים מסין, אנשי עסקים שמגיעים לארץ, פעמים רבות אתם לא בטוחים איך לגרום להם לחוש בנוח ולכבד את המנהגים והתרבות שלהם. מדריך טיולים דובר סינית יסייע לכם לתת לאורחים שלכם מסין תחושה נעימה, תחושה מכבדת, תחושה שנותנים להם תשומת לב ועושים הכל כדי לגרום להם לחוש בנוח וליהנות מהשהיה שלהם.

איך מדריך דובר סינית ידריך אתכם?

מדריך טיולים דובר סינית יוכל להדריך אתכם אפילו איך לבחור מלון שאורחים מסין ירגישו בו נוח. אורחים סינים ייהנו למשל במלון בקרבה ונוחות ככל הנוגע להגעה מהמלון למקומות שהם צריכים להגיע אליהם הם שמים דגש על הניקיון של המלון ואם אתם בוחרים מלון לאורחים שלכם המדריך שיסייע לכם ידגיש לפניכם שחשוב שיהיה בחדר המלון קומקום, תה צמחים, עדיף תה סיני, מברשות שיניים ומשחות שיניים.

מה אורחים מסין אוהבים במלון

אורחים עסקיים סיניים אוהבים לקבל במלון נעלי בית חד פעמיות, ציוד לגילוח, ארוחות מהירות של נודלס עם מקלות אכילה וכן טלוויזיה עם ערוצי לוון סיניים. מדריך טוב לאורחים סיניים ייקח את האורחים למסעדות סיניים טובות שהוא מכיר.

העדפות אכילה של סיניים

יש אמנם סיניים שמתעניינים במטבחים אחרים אבל רוב הסיניים יעדיפו לאכול אוכל סיני מוכר וטוב על פני מטבחים אחרים. לא ממש מומלץ לסחוב אותם לאכול פלאפל עד כמה שהרבה ישראלים חושבים שזאת חוויה. סינים לא תמיד ייהנו מכך. אנשי עסקים סיניים מצפים שהארוחה שיאכלו תוגש מהר, ותארך שעה ולא יותר. לא מקובל אצלם לרוב לאכול ארוחות ארוכות.

להכיר את התרבות הסינית

אם גם אתם לא הכרתם את העדפות האלה של הסינים, דעו לכם שזה רק קצה העניין ויש המון מה ללמוד על אורחים שמגיעים מסין. במקום להגיע למצבי אי נעימות, למצב שקשה לגשר על השוני התרבותי, עדיף וכדאי לפנות אל מדריך דובר סינית שיידע וייעץ ויארח את האורחים הסינים בהצלחה.

 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com