הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מהי אחריותו של מפקח הבניה? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אלי קביליו   
חמישי, 04 יולי 2019 08:11

אז התחלתם בתהליך בניית הנכס שלכם, בשעה טובה!

שכרתם את שירותיו של מפקח בניה, אשר יפקח על הבניה בשטח בזמן שאתם תוכלו לעבוד ולא להפסיד עוד כסף. עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם, למה אנחנו משלמים לו שכר? למה בעצם הוא אחראי?

 רבים מן האנשים אינם יודעים מהי אחריותו של מפקח הבניה כאשר הוא מגיע לצורך ניהול פרויקט בניה, במאמר הנ"ל ניתן לכם כמה טיפים שאולי יעזרו לכם להחליט האם זה משתלם או לא:

1. חסכון בכסף - אז נכון שגם מפקח הבניה לוקח לכם שכר חד פעמי או חודשי (תלוי מה סגרתם מולו), אך הוא יכול לחסוך לכם הרבה כסף בזמן הבניה, דברים הקשורים לבניה ובעלי עסקים שהוא מכיר אתם, סכומי הכסף של החסכון יכולים להגיע עד עשרות אלפי שקלים.

2. העיניים שלכם בשטח - בניית נכס יכולה לקחת גם עד שנה ויותר, בואו נסכים שלא כל אחד יוכל להיות נוכח בכל יום ויום בזמן הבניה, הפתרון הוא מפקח בניה, מפקח הבניה הוא בעצם האחראי במקומכם בשטח, העיניים שלכם. הוא אחראי שכל העבודה תדפוק, כל העובדים ובעלי המקצוע יעשו את עבודתם על הצד הטוב ביותר, בנוסף לכל, הוא יספק לכם תמונות על כל המתרחש בשטח.

3.ייעוץ - כאשר תרכשו את שירותיו של מפקח הבניה תזכו לייעוץ חינם כל עוד אתם בתהליך הבניה, לא תצטרכו לפנות למישהו חיצוני ולשלם עוד מאות שקלים.

 

אלו מספר טיפים מצומצם למה לכם להביא מפקח בניה לצורך בניית הנכס שלכם, חשוב לזכור שיש עוד המון טיפים טובים וזכרו שמפקח בניה טוב אינו עולה כסף, הוא חוסך לכם כסף! הרבה כסף!

 


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית מהי אחריותו של מפקח הבניה?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com