הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מהן תקרות נמתחות? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י korat.gag   
שני, 22 מאי 2017 14:40

תקרות נמתחות (תקרות מתוחות) הינן תקרות העשויות מפולימר ויניל בשילוב PVC. השימוש בחומר פלסטי מאפשר לתקרות הללו להימתח מבלי שינוי בצורה או בגוון של התקרה. תקרה נמתחת היא תקרה קלה מאוד ועמידה מאוד. הכי חשוב- הן לא צריכות איזושהי תחזוקה או ניקוי מיוחד.

היתרונות בתקרות נמתחות:

·         תקרות נמתחות הן גמישות, מה שמאפשר יצירת מגוון רחב של צורות, עיצוב ואלמנטים תלת מימדיים.

·         תקרות נמתחות עמידות מפני רטיבות ונזילות.

·         תקרות נמתחות עמידות לנפילת חפצים עליה.

·         תקרות נמתחות מגיעות במגוון רחב מאוד של טקסטורות וצבעים.

·         תקרות נמתחות מותקנות בקלות יחסית.

·         וכפי שציינו קודם- הן לא מצריכות תחזוקה או ניקוי מיוחד. 

 

תקרות אקוסטיות הן סוג נוסף של תקרות שמטרתן לשמור על איכות צליל במקום ספציפי. נוסף על כך, הן גם משמשות כפריט עיצוב- תקרות אקוסטיות יפות ומעוצבות כמו למשל תקרות נמתחות, שהזכרנו לעיל, שהן גם אקוסטיות. התקרות האקוסטיות בולעות רעשים ומחזירות צליל איכותי לנמצאים במקום שיכול להיות בית קפה, אולם כנסים, מסעדה, פאב שכונתי, אולם אירועים מפואר ועוד. 

 

ומהן היתרונות של תקרות אקוסטיות? ובכן, ראשית- היא מפחיתה רעשי רקע מהסביבה. שנית, תקרות אקוסטיות בעצם מבודדות מקור וחום. שלישית, תקרה אקוסטית יכולה גם לשמש להסתרת כל מיני תשתיות לא אסתטיות. 

 

 

 


 
מאמרים נוספים :

» בידוד תרמי - יתרונותיו ושימושיו

בידוד תרמי מהו? צרוף מקרים מענין הביא לדמיון רב בין מזגו של העם היושב בציון, על הטמפרמנטים והזרמים המרכיבים אותו, לבין מועקת מזג האוויר בארצנו שבלב הגשר הארו-אפרו-אסיתי, על החום והלחות, הקור והיובש בחילופי העונות. אנו חיים מעל ומתחת לטמפרטורה הנוחה והנכונה, ואף פעם לא ממש...

» בנייה בגבס - שיפוץ בית מקורי ולא עולה הרבה

כיום, עבודות הגבס באות לשימוש לעיצוב הדירה.  תחשיב כספי הוא אחד הטעמים. העלויות של הרמונט על ידי גבס הן נמוכות יותר וגם משך העבודה  מהיר יותר. בעזרת שיפוץ זה, אפשרי להגיע לתוצאות ליטוש סופי יפיפיות ומעולות. נחוץ ביותר למצוא איש מקצוע, אשר ספצייליסט בעבודות גבס ושיש לו את הידע...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com