הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
מהפארק ועד הים: איפה כדאי להתאמן בתל אביב? PDF הדפסה דוא
מהפארק ועד הים: איפה כדאי להתאמן בתל אביב? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י personaltrainers   
רביעי, 04 אפריל 2018 08:32

במדינות הקרות מתבצעים אימוני הכושר לאורך כל ימות השנה בחללים סגורים כמו מכוני כושר וחללי סטודיו פרטיים. בישראל? מזג האוויר הים תיכוני מאפשר לכם ליהנות מאימונים הנערכים בחלל החיצוני. כשמדובר על מאמן כושר אישי בכפר סבא? מדובר על לא פחות מבילוי בדמות אימון כושר!


סנטרל פארק: פארק הירקון:


בעוד לתושבי ניו יורק יש את הסנטרל פארק שהפך למוקד מרכזי מאד למתאמנים, בישראל יש את פארק הירקון. מעבר לכך שמדובר על פארק המאפשר לכם להתאמן תחת כיפת השמיים עם מאמן כושר אישי בכפר סבא, הרי שמדובר על פארק מרהיב ביופיו המאפשר לכם להתאמן אל מול נחל קסום, מדשאות ירוקות וקצב דינאמי שרק יתרום למהלך האימון שלכם. במדינה כמו ישראל, בה כמעט ואין ימי חורף גשומים, ניתן להתאמן בירקון כמעט לאורך כל ימות השנה וליהנות מהיתרונות הרבים שבאימון בו.


לאורך הים יש גלים והמון מתאמנים:


לא אחת הוכתרה תל אביב כמיאמי של המזרח התיכון, ולא במקרה. רצועת החוף בתל אביב והטיילת שבשנים האחרונות שופצה והותאמה במידה רבה לקהל המתאמנים, היא כל מה שתוכלו לבקש באימון שלכם. האם ניתן לבקש לוקיישן מרכזי יותר ומחדיר מוטיבציה יותר מאשר אימון אל מול חוף הים? תוכלו מצד אחד לבצע תרגילי כוח שונים על החוף, אך גם תוכלו לבצע אימוני ריצה עם מאמן כושר אישי בכפר סבא לאורך הטיילת. תל אביב הינה עיר ידידותית מאד למתאמנים עם מגוון רחב של מסלולים ותחנות עם מכשירים.


גנים שכונתיים בסמוך לבית שלכם:


בשכונות הקטנות בתל אביב גם ישנם גנים ציבוריים שיכולים להיות גם לוקיישן נהדר לאימון. בשכונות הצפוניות, המרכזיות וגם אלו שבדרום ישנם לא מעט גנים שניתן לבצע בהם אימונים שלמים עם מאמן כושר אישי בכפר סבא. היתרון הרב שבאימון בגן ציבורי הקרוב לבית שלכם הוא כמובן המרחק הקצר שעליכם לעשות מהבית אל האימון. בחירת הלוקיישן המון פעמים מבוססת על תכנית האימונים שלכם, כאשר כמעט כל תכנית ניתן לבצע תחת כיפת השמיים. וכעת? כל שנותר לכם הוא להיכנס לקצב!


מידע נוסף בכתובתנו -  https://www.personaltrainers.co.il/ 
מאמרים - עמוד הבית ספורט ספורט כללי מהפארק ועד הים: איפה כדאי להתאמן בתל אביב?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com